Cały mecz Zielińskiego, remis Napoli z Lazio

Ostatnia aktualizacja: 05/11/16 22:51, Komentarzy: 4

0
4

SSC Napoli zremisowało z Lazio Rzym 1:1 w drugim sobotnim meczu 12. kolejki włoskiej Serie A. Całe spotkanie w drużynie gospodarzy rozegrał Piotr Zieliński.

Do przerwy mecz nie był porywający i kibice nie zobaczyli goli. W 52. Minucie Marek Hamsik otrzymał piłkę w polu karnym i płaskim uderzeniem lewą nogą tuż przy słupku otworzył wynik spotkania.

Radość miejscowych trwała zaledwie kilkadziesiąt sekund. Balde Keita oddał strzał z pola karnego tuż przy bliższym słupku i doprowadził do remisu. Niezbyt dobrze interweniował w tej sytuacji Pepe Reina. Hiszpański bramkarz po swojej nieudanej obronie uderzał się po głowie.

Podopieczni Maruzio Sarriego zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli i mają 21 punktów na koncie. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Udinese Calcio.

Natomiast drużyna ze stolicy ma "oczko" więcej od zespołu z Neapolu i plasuje się lokatę wyżej. Jej kolejnym rywalem będzie Genoa CFC.