betclic

Capello: Juventus wróci do walki o mistrzostwo

Ostatnia aktualizacja: 20/11/15 11:46, Komentarzy: 0

0
0
Fot. katatonia82 / Shutterstock.com

Fabio Capello uważa, że słabszy początek sezonu w wykonaniu Juventusu był do przewidzenia. Słynny trener jest przekonany, że drużyna z Turynu włączy się jeszcze do walki o mistrzostwo Włoch.

Początek rozgrywek był też rozczarowujący w wykonaniu Paula Pogby. Francuz, który był kreowany na nowego lidera Juventusu, nie grał na miarę wysokich oczekiwań.

- Można było przewidzieć słabszy początek sezonu w wykonaniu Pogby. Dostał batutę, jest teraz dyrygentem orkiestry, więc sytuacja się zmieniła. Trzeba być cierpliwym, bo nie można kwestionować jego talentu - mówi Capello.

W sobotę Juventus podejmie wciąż zawodzący AC Milan.

- Juventus musi odzyskać swoje główne atuty - głód i determinację. Z kolei Milan jest z meczu na mecz coraz lepszy. Problemem jest to, że zawodnicy nie pokazują w meczach tego, co robią na treningach - twierdzi 69-letni Włoch.

- Bardziej wierzę w Juventus. Myślę, że wrócą do walki o mistrzostwo. Można było spodziewać się słabszego początku sezonu, przecież latem klub opuścili Andrea Pirlo, Carlos Tevez i Arturo Vidal - uważa były trener obu klubów.

Zdaniem Capello w obu klubach muszą spokojnie poczekać na dobre wyniki.

- Piłka nożna ma jedną wadę. To brak cierpliwości. Kiedy kupujesz dużo drogich piłkarzy, to myślisz, że główna część projektu została już wykonana. A to wcale nie tak. Żeby wygrać, trzeba mieć solidną podstawę, a potem kupić dwóch wielkich piłkarzy jednocześnie - zakończył Capello.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela