betclic

Carneiro i Chelsea spotkają się w sądzie?

Ostatnia aktualizacja: 23/09/15 16:25, Komentarzy: 0

0
0
Fot. PG Snap / Shutterstock.com

To było do przewidzenia już w piątek, gdy Eva Carneiro nie stawiła się do pracy w Chelsea. Teraz jednak mamy niemal pewność: lekarka najprawdopodobniej wejdzie na drogę sądową przeciwko londyńskiemu klubowi.

Angielska  Football Medical Association (FMA) potwierdziła właśnie, że sprawą Carneiro zajmą się prawnicy. Wcześniej FMA reprezentowało ją w negocjacjach z Chelsea, które nie przyniosły rezultatów. Medycy nazwali je "wielce rozczarowującymi".

W oświadczeniu FMA czytamy, że jej przedstawiciele są zawiedzeni efektem rozmów. Dodają jednak: - Będziemy chronić wszystkich naszych członków. Negocjacje nie zakończyły się tak, jak chcieliśmy. Dalsze rokowania będą już toczyły się z udziałem prawników obu stron. 

W sporze sądowym Carneiro będzie miała w rękach mocne argumenty. Angielskie media informują, że ma po swojej stronie świadków, którzy potwierdzą, że Jose Mourinho obraził ją po tym, jak udzieliła pomocy Edenowi Hazardowi. Również wypowiadające się do tej pory autorytety medyczne przeważnie przyznawały rację lekarce.

Chelsea odmówiła komentarza - klub nie chce się odnosić do "wewnętrznych spraw pracowniczych". 
Źródło: ESPN
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela