betclic

Carrasco: Jest mi dobrze w Atletico

Ostatnia aktualizacja: 14/10/16 10:35, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com

Yannick Carrasco bardzo dobrze czuje się w Atletico Madryt i jest gotowy pozostać w tym klubie z Kastylii dłużej niż obowiązuje jego aktualny kontrakt.

23-letni skrzydłowy reprezentacji Belgii, którym poważnie interesuje się Chelsea Londyn, jest w tym momencie związany umową z "Rojiblancos", obowiązującą do końca czerwca 2020 roku.

- Jest mi dobrze w Atletico. Będę tutaj na pewno do 2020 roku i obym mógł pozostać jeszcze dłużej - wyznał Carrasco w rozmowie z dziennikiem "AS".

- Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do takiej drużyny. Zostałem naprawdę ciepło przyjęty. Kiedy strzelam gole i słyszę jak trybuny Vicente Calderon skandują moje imię, pragnę być jeszcze lepszy - zapowiada Belg.

- Pracuję ciężko na treningach, aby przekonać do siebie trenera. On musi wybierać skład, a ja dążę do tego, aby grać w pierwszym zespole
- kontynuował były zawodnik AS Monaco.

- Nie oglądamy się za siebie, tylko ciężko pracujemy i skupiamy się nad każdym kolejnym spotkaniem - podsumował piłkarz zespołu z Kastylii.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 344 dni
Ilość komentarzy: 7545
Oceny: +21379
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
14.10.2016 / 12:49:24
Jest mu dobrze a może być jeszcze lepiej. Rok, dwa i trafi pod dach któregoś z top topów.
Junior
J@CHU
Zarejestrowany od: 294 dni
Ilość komentarzy: 84
Oceny: +1025
Kibicuje:
Arsenal Londyn West Ham United Lech Poznań Warta Poznań
14.10.2016 / 12:33:20
To się chwali, że ten utalentowany zawodnik chce na dłużej zadomowić się w Atletico Madryt ( oby to nie były tylko puste słowa ). Ja jemu wierzę, bo ten klub od kilku sezonów liczy się w Europie i tam się nie g w i a z d o r z y ! ! ! POZDRAWIAM !

Tabela