betclic

Carrick: Martial będzie grał coraz lepiej

Ostatnia aktualizacja: 12/02/16 13:51, Komentarzy: 1

0
1
Fot. YouTube

Pomocnik Manchesteru United, Michael Carrick uważa, że Anthony Martial ma znakomity wpływ na grę "Czerwonych Diabłów". Anglik podkreślił przy tym, że 20-latek wciąż nie pokazał pełni swoich umiejętności.

- Martial posiada wielki talent. Łatwo zapomnieć, że wciąż jest bardzo młody i tak naprawdę ma niewielkie doświadczenie. Oczekiwania wobec niego były ogromne, dlatego to niesamowite, że ma tak duży wpływ na grę zespołu
- powiedział 34-latek cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

- Jego dotychczasowe występy były bardzo dobre. Trzeba zrozumieć, że on nie zawsze będzie błyszczał, czasami przytrafią mu się gorsze dni. To zupełnie normalne - dodał.

- Zauważyłem, że do tej pory znacznie się poprawił. Mam nadzieję, że nadal tak będzie i zacznie grać jeszcze lepiej. Kiedy przebywa na boisku, wydaje się, że nie kosztuje go to żadnego wysiłku. W ostatnich meczach był naprawdę skuteczny - podsumował.

Reprezentant Francji występuje w drużynie z Old Trafford od września ubiegłego roku. W bieżącym sezonie Premier League rozegrał 20 spotkań, w których strzelił sześć goli i zanotował cztery asysty.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
Saruto
Zarejestrowany od: 477 dni
Ilość komentarzy: 790
Oceny: +4346
Kibicuje:
Leicester City FC AC Milan Foggia Lewes
12.02.2016 / 15:48:04
Jest pomysłowy i potrafi atakować. Będzie dobrym piłkarzem w ManU jeśli ograną resztę zespołu.

Tabela