betclic

Casillas: Setny mecz w roli kapitana to zaszczyt

Ostatnia aktualizacja: 08/09/15 18:29, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Celso Pupo/Shutterstock

Iker Casillas wziął udział w konferencji prasowej, na której przyznał, że jego setny występ w roli kapitana reprezentacji Hiszpanii jest dla niego powodem do dumy.

- Nigdy nie sądziłem, że rozegram tyle spotkań w kadrze narodowej. Marzyłem o tym kiedy byłem dzieckiem i jestem szczęśliwy, że udało mi się to osiągnąć. To wielki zaszczyt, że mogłem być kapitanem w stu meczach i mam nadzieję, że czeka mnie drugie tyle - powiedział Casillas cytowany przez dziennik "AS".

Bramkarz jest kolejnym zawodnikiem reprezentacji Hiszpanii, który skomentował zachowanie swoich kibiców gwiżdżących na Gerarda Pique podczas sobotniego meczu ze Słowacją. Jego zespół wygrał 2:0 i znajduje się na czele grupy C.

- Każdy chciałby zareagować, kiedy jego kolega z drużyny zostaje wygwizdany na boisku. Musimy jednak zapomnieć o tym najszybciej, jak to możliwe. Jeśli Pique występuje w kadrze, oznacza to, że chce tutaj być - podkreślił.

34-letni golkiper zauważył również że nie widzi różnicy pomiędzy grą w FC Porto i Realu Madryt. Zapewnił też, że na boisku będzie dawał z siebie wszystko, aby pomóc nowej drużynie w osiąganiu jak najlepszych wyników.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!