betclic

Szpieg? Zdrajca? Casillasa to nie rusza

Ostatnia aktualizacja: 21/09/15 07:09, Komentarzy: 2

0
2
Fot. YiAN Kourt / Shutterstock.com

Iker Casillas samodzielnie podjął decyzję o opuszczeniu Realu Madryt i nie chowa urazy do prezesa klubu Florentino Pereza. W lipcu golkiper przeszedł do portugalskiego FC Porto.

- Nigdy nie wypowiem się źle o Realu Madryt lub o prezesie klubu. Ten zespół mnie ukształtował, nauczył jak powinienem się zachowywać i przekazał hierarchę wartości - powiedział Casillas w wywiadzie dla "El Mundo".

- Nikt mnie nie rozczarował. Jestem na tyle dorosły, że potrafię podejmować własne decyzje i obrać inny kierunek, kiedy jest to konieczne. Właśnie tak doszło do mojego przejścia do FC Porto - dodał.

- Prezesowi życzę wszystkiego dobrego. Teraz skupiam się wyłącznie na przyszłości. Trzeba ruszyć do przodu i zapomnieć o tym, co wydarzyło się wcześniej - podkreślił.

Hiszpański bramkarz zaznaczył również, że nie czuje się zawiedziony sposobem, w jaki został pożegnany przez "Królewskich" i nie interesuje go, co myślą o nim inni ludzie.

- Pożegnanie było takie, a nie inne. Nie zamierzam tego rozpamiętywać i porównywać z innymi piłkarzami, którzy odchodzili ze swoich klubów. Nie dbam o to, czy ktoś będzie mnie miał za szpiega, zdrajcę lub osobę chciwą. Ostatnie lata na Santiago Bernabeu były dla mnie trudne, ale wolałem tego nie komentować. Niczego nie żałuję - zakończył.

Casillas występował w drużynie "Los Blancos" przez 16 lat. Łącznie rozegrał dla niej 723 spotkania.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
gilon
Zarejestrowany od: 680 dni
Ilość komentarzy: 646
Oceny: +4354
Kibicuje:
Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Widzew Łódź FC Barcelona
21.09.2015 / 09:04:12
GOŚĆ Z KLASĄ
Solidny ligowiec
RapTechnik
Zarejestrowany od: 1608 dni
Ilość komentarzy: 1636
Oceny: +1948
Kibicuje:
Brazylia Dinamo Zagreb Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC Swansea City AFC
21.09.2015 / 11:50:43
z kasą*

Tabela