betclic

Casillas: To wielka ulga

Ostatnia aktualizacja: 06/09/15 09:18, Komentarzy: 0

0
0
Fot. YiAN Kourt / Shutterstock.com

Iker Casillas wyraził zadowolenie z wygranego meczu ze Słowacją i zapewnił, że drużyna zrobiła wszystko, aby na boisku pokazać się z jak najlepszej strony. "La Furia Roja" zwyciężyła 2:0 i objęła prowadzenie w grupie C.

Dla Casillasa było to setne spotkanie w narodowych barwach z opaską kapitańską. Ale po meczu bardziej przejmował się sytuacją w grupie niż jubileuszem.

- To było niezwykle ważne zwycięstwo. Bardzo chcieliśmy wygrać i jesteśmy szczęśliwi, że się udało. To dla nas naprawdę wielka ulga. Zagraliśmy dobrze i stworzyliśmy sobie odpowiednie okazje, które później wykorzystaliśmy
- powiedział Casillas cytowany przez dziennik "AS".

34-letni kapitan kadry narodowej odniósł się również do zachowania kibiców, którzy podczas meczu wygwizdali Gerarda Pique. Przyznał, że ma nadzieję na załagodzenie zaistniałej sytuacji i oczekuje od fanów wspierania całej drużyny.

W lipcu hiszpański golkiper zdecydował się opuścić Santiago Bernabeu i przenieść do FC Porto. Zapewnił, że przejście do portugalskiej drużyny było bardzo dobrą decyzją i świetnie czuje się w nowym klubie.

We wtorek Hiszpania zagra na wyjeździe z Macedonią, która do tej pory wygrała zaledwie jeden mecz i znajduje się na ostatnim miejscu w grupie C.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!