betclic

Caulker zadowolony z transferu do Liverpoolu

Ostatnia aktualizacja: 14/01/16 15:42, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Jaggat Rashidi / Shutterstock.com

Steven Caulker, który dołączył do Liverpoolu na zasadzie półrocznego wypożyczenia, przyznał, że stoi przed wielkim wyzwaniem, ale ma nadzieję, że mu podoba. Dobre wrażenie wywarł na nim również trener Jurgen Klopp.

- Menadżer był bardzo pozytywnie nastawiony. Przywitał mnie i od razu wyznał, że w zespole jest teraz sporo kontuzji dlatego pojawiła się dla mnie szansa na grę. Dodał również, że jeśli spełnię oczekiwania, to przyszłość może przynieść jakieś pozytywy. To wszystko jest bardzo ekscytujące - cieszył się Caulker.

- Fajnie będzie założyć koszulkę Liverpoolu i wyjść w niej na Anfield. To będzie wyjątkowy moment. Chciałbym zaliczyć tu dużo spotkań, to byłby dla mnie powód do dumy. Jeśli będę mógł pomóc jakoś drużynie, to będzie dla mnie wielki plus. Na razie nie wiem, co przyniesie przyszłość i dlatego skupiam się na najbliższych meczach. Chciałbym pokazać się z jak najlepszej strony - zadeklarował zawodnik.

24-letni środkowy obrońca to były piłkarz Tottenhamu Hotspur i Cardiff City jesienią był wypożyczony do Southampton FC. W koszulce "Świętych" zaliczył tylko trzy spotkania.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela