betclic

Cech: Jesteśmy gotowi na Manchester

Ostatnia aktualizacja: 04/10/15 14:34, Komentarzy: 0

0
0
Fot. photoplanet.am / Shutterstock.com

Bramkarz Arsenalu, Petr Cech, zapowiedział, że jego drużyna jest gotowa na starcie z Manchesterem, w tym z jego nowym napastnikiem, Anthonym Martialem.

- Zmiana klubu zawsze jest trudna, zwłaszcza wtedy, gdy trafiasz do dobrej drużyny z ogromnymi oczekiwaniami. Wszyscy chcą zobaczyć, jak się w tej sytuacji odnajdziesz. Ale Martial podołał, miał fantastyczny start w United - ocenił.

- Entuzjazm i ekscytacja samą zmianą zespołu mogą pomóc na starcie. Ale potem ludzie zaczynają mieć wobec ciebie wielkie oczekiwania. Każdego dnia będą przypominać Martialowi, ilu bramek od niego oczekują. My mamy nadzieję, że swojej dobrej passy nie przedłuży podczas meczu z nami - dodał.

- Oglądaliśmy dużo materiałów z akcjami Manchesteru. To zawsze dobra rzecz: poznać filozofię danego zespołu, zobaczyć, jakie elementy powtarzają się w ich grze. Zwłaszcza dla bramkarza jest to niezwykle istotne: jeśli chcesz dobrze zorganizować grę kolegów przed tobą, musisz zebrać maksymalną liczbę informacji o rywalu - zakończył.

Mecz Arsenal - Manchester United dziś o 17:00.
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela