betclic

Cech: Kryzys Chelsea? Szokuje mnie, że wciąż trwa

Ostatnia aktualizacja: 15/11/15 19:44, Komentarzy: 1

0
1
Fot. YiAN Kourt / Shutterstock.com

Były bramkach Chelsea FC jest zdumiony kiepską formą The Blues. Czeski golkiper, który obecnie reprezentuje barwy Arsenalu, nie może zrozumieć, czemu jego dawni koledzy radzą sobie tak źle w lidze.

- Rzeczywiście, jestem mocno zaskoczony, przecież Chelsea to zespół, który pół roku temu wygrał ligę. To ci sami piłkarze, ten sam trener. Trudno wierzyć, że ten klub jest w takim stanie - powiedział Cech.

- Zdziwiłem się widząc ich cierpienia na starcie rozgrywek, ale jestem jeszcze bardziej zszokowany tym, że ten kryzys wciąż trwa - dodał zawodnik Kanonierów, jednak nie umiał powiedzieć, co mogłoby pomóc The Blues.

Tymczasem Kanonierzy zajmują aktualnie drugie miejsce w ligowej tabeli. Londyńczycy mają na swoim koncie 25 punktów, a 33-letni bramkarz puścił zaledwie osiem bramek w 11 meczach.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
Nike1910
Zarejestrowany od: 986 dni
Ilość komentarzy: 151
Oceny: +593
15.11.2015 / 19:57:33
Bardzo dobrze zrobił że odszedł z chelsea dobry transfer wengera tylko szkoda ze jeden bo jak by arsenal zrobil jeszcze z 2 transfery moze 3 to spokojnie lige by wygrali(nie mówię że w tym roku nie wygrają) i w lm by nie mieli takich problemów i może by nie dostali tak z bayernem :)

Tabela