betclic

Celeban: Jest nam głupio po tej porażce

Ostatnia aktualizacja: 14/08/16 14:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

– Nie można się załamywać. Zostawiliśmy zdrowie na boisku, tego nikt nam nie odmówi. Nie udało się wygrać, ale jedziemy dalej – powiedział po meczu z Arką Gdynia (0:2) zawodnik Śląska Wrocław, Piotr Celeban.

Dla podopiecznych Mariusza Rumaka jest to pierwsza porażka w bieżącym sezonie. Na listę strzelców po stronie beniaminka Ekstraklasy wpisywali się odpowiednio Marcus da Silva, który na gola zamienił rzut karny, oraz Rafał Siemaszko.

– Jest nam głupio po tej porażce. Wiem, co dla kibiców znaczą mecze z Arką. Jestem w Śląsku już wiele lat i dla mnie to też specjalne spotkanie. Przegraliśmy i musimy jak najszybciej zanalizować błędy, by wygrać z Wisłą Płock – stwierdził Piotr Celeban, cytowany przez "slaskwroclaw.pl".

– Chociaż posiadaliśmy piłkę, to mało strzelaliśmy na bramkę. A jak tego nie będziemy robić, to nie zaczniemy strzelać goli. To jest na pewno recepta, trzeba stwarzać więcej sytuacji i poprawić skuteczność – zaznaczył.

– Nie można się załamywać. Zostawiliśmy zdrowie na boisku, tego nikt nam nie odmówi – 90 minut walczyliśmy o odwrócenie losów spotkania. Nie udało się, ale jedziemy dalej. Liga dopiero się zaczęła, przed nami mnóstwo spotkań, jest Puchar Polski. Nie można robić dramatu z porażki, one są wpisane w sport – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela