betclic

Celeban: Miejsce w tabeli sprawia, że musimy przejść w styl ofensywny

Ostatnia aktualizacja: 22/03/16 22:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Śląsk Wrocław intensywnie trenuje w przerwie reprezentacyjnej, chcąc jak najlepiej przygotować się do bardzo ważnych spotkań - z Lechem i Cracovią. Kapitan dolnośląskiej ekipy, Piotr Celeban jest spokojny o dyspozycje w najbliższych meczach.

- Przerwa jak najbardziej nam się przyda. Pracujemy z nowy trenerem i po prostu potrzebujemy czasu, żeby wszystko funkcjonowało tak, jak powinno. - mówi w rozmowie z oficjalną witryną zespołu zawodnik. - Trener Rumak przekazuje nam nową filozofię gry, ale dużo czasu spędzamy też nad taktyką. Mamy świadomość, że nad nią musimy jeszcze popracować. Nie chodzi o to, żeby dużo biegać, ale mądrze.

Rozgrywki Ekstraklasy wchodzą w decydującą fazę. Do podziału tabeli zostały dwie kolejki. - Każdy kolejny mecz jest najważniejszy - zapowiada kapitan WKS-u. - Wszyscy jesteśmy nastawieni optymistycznie, ale musimy jak najlepiej wykorzystać przerwę. Czujemy się pewniejsi siebie i silniejsi. Będziemy przygotowani na walkę. To mogę wam zagwarantować - stwierdził defensor. 

- Jesteśmy na takim miejscu w tabeli, że musimy przejść w styl ofensywny. Musimy strzelać, ale też pamiętać o obronie. Teraz już skupiamy się na Lechu. Inne zespoły pokazały, że da się wygrać w Poznaniu i tak samo my do tego podchodzimy - zakończył swoją wypowiedź obrońca wrocławian.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela