betclic

Celeban: Nie interesuje mnie gra o utrzymanie, ani nic z tych rzeczy

Ostatnia aktualizacja: 06/09/16 21:34, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

- Przede wszystkim trzeba szanować to, co się ma. Stworzyliśmy nowy zespól jeśli chodzi o ofensywę i coraz lepiej to wygląda. Myślę, że po przerwie reprezentacyjnej będziemy już przygotowani w stu procentach - mówi w rozmowie z oficjalną stroną Śląska Wrocław kapitan dolnośląskiej ekipy, Piotr Celeban.

Początek sezonu dla Śląska był niewiadomą. Zespół zachował formację defensywną, ale praktycznie od podstaw budował ofensywę. Ta już „odpaliła”, a patrząc na ostatnie wzmocnienia, Celeban jest optymistą. - Stworzyliśmy nowy zespól jeśli chodzi o ofensywę i coraz lepiej to wygląda. Myślę, że po przerwie reprezentacyjnej będziemy już przygotowani w stu procentach - zaznacza.

- Te dwa tygodnie bardzo nam się przydały, przede wszystkim poznajemy się bliżej. Nowi zawodnicy piłkarsko stoją na wysokim poziomie, ważne, żeby zaaklimatyzowali się u nas jak najszybciej - dodaje 31-letni obrońca. 

Co do planów, kapitan wrocławian nie owija w bawełnę. - Nie interesuje mnie gra o utrzymanie, ani nic z tych rzeczy. W lidze pierwsza trójka i puchar Polski - to jest do zdobycia. Liczę tu na naszych kibiców. Ostatnio pokazali moc w Krakowie i bardzo nam pomogli. Teraz we Wrocławiu musimy znów być razem - kończy doświadczony piłkarz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1367 dni
Ilość komentarzy: 8141
Oceny: -8809
07.09.2016 / 03:55:52
Srali muchy bedzie wiosna.

Tabela