betclic

Celeban nowym kapitanem Śląska Wrocław

Ostatnia aktualizacja: 19/01/16 22:12, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Piotr Celeban został nowym kapitanem Śląska Wrocław. Obrońca przejął opaskę od Mariusza Pawełka, który pozostanie w radzie drużyny i będzie sprawował funkcję wicekapitana.

- Sam podszedłem do trenera i poprosiłem o głosowanie, bo zależało mi, żeby kapitan zespołu był wybrany demokratycznie - powiedział Pawełek cytowany przez oficjalną stronę internetową "Wojskowych".

- Piotrek jest zawodnikiem z pola i na pewno jest w stanie dać drużynie więcej w czasie meczu. Ja niestety w trakcie gry jestem "przyspawany" do pola karnego i nie mogę być w niektórych strefach, bo sędziowie często karzą bramkarzy opuszczających "szesnastkę". Cieszę się, że moje miejsce zajmuje akurat ten zawodnik, bo to świetny człowiek i urodzony przywódca, który przez wiele lat związany jest ze Śląskiem - dodał.

Sam kapitan przyznał, że jest dumny ze sprawowania nowej funkcji. - To dla mnie wielki zaszczyt, że drużyna zdecydowała się powierzyć mi kapitańską opaskę. Będę ją nosił z dumą i zapewniam, że ze wszystkich sił i z całego serca będę pomagał chłopakom zarówno w trakcie spotkań, jak i poza boiskiem - zaznaczył Celeban.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela