betclic

Celeban: Sytuacja robi się nieciekawa

Ostatnia aktualizacja: 04/10/16 20:56, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Możemy sobie gadać cokolwiek, ale trzeba ciężko pracować i nie rzucać słów na wiatr. Nie chcę już mówić, że „musimy to”, „musimy tamto”. Ciężki trening, gra na sto procent i walka na boisku to jest nasz obowiązek – stwierdził po porażce z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza (1:2) zawodnik Śląska Wrocław, Piotr Celeban.

Zielono-biało-czerwoni po 11. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli dwunaste miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie jedenaście punktów. Do liderującej Jagiellonii Białystok tracą w tym momencie dwanaście "oczek". 

To był mój 250 mecz, ale każdy wie, jaki jest wynik. Ciężko coś powiedzieć. Mamy dwa tygodnie przerwy od meczów i na pewno nie będzie to lekki czas dla nas. Musimy wykorzystać go, by naprawić błędy, by potem wreszcie zacząć wygrywać. Sytuacja robi się bowiem nieciekawa – powiedział Piotr Celeban, cytowany przez "slaskwroclaw.pl".

Możemy sobie gadać cokolwiek, ale trzeba ciężko pracować i nie rzucać słów na wiatr. Nie chcę już mówić, że „musimy to”, „musimy tamto”. Ciężki trening, gra na sto procent i walka na boisku to jest nasz obowiązek. I wiem, że to zrobimy – zaznaczył.

To będzie kolejny raz, kiedy wstaniemy z kolan i pójdziemy do przodu. Przez te dwa tygodnie pracujemy z pokorą, nie komentujemy i tylko wtedy nasza gra może się poprawić – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!