betclic

"Celem Górnika jest pierwsza ósemka"

Ostatnia aktualizacja: 21/12/15 21:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Podstawowy bramkarz Górnika Zabrze, Radosław Janukiewicz przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jednym z celów na obecnie trwającą kampanię jest awans do grupy mistrzowskiej i tym samym wcześniejsze zapewnienie sobie ligowego bytu.

Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego po 21. kolejkach plasują się na piętnastym miejscu. Jak do tej pory Trójkolorowi, którzy na chwilę obecną legitymują się passą sześciu spotkań bez porażki, zdobyli dwadzieścia jeden punktów.

- Po to mnie sprowadzono do Zabrza, bym pomagał drużynie, bronił skutecznie w trudnych sytuacjach. Od tego zresztą jestem. Cieszę się, że mogłem pomóc Górnikowi w Lubinie, że skończyło się to naszą wygraną. Najważniejsze były 3 punkty i ten cel zrealizowaliśmy – powiedział doświadczony bramkarz, cytowany przez oficjalną stronę klubu z Zabrza.

- Podnieśliśmy swoje morale, wiadomo bowiem, że każda wygrana buduje zespół. A kibice bardzo nam pomogli swoim dopingiem nie tylko w tym meczu, ale w całej rundzie jesiennej. I chwała im za to. W Lubinie bardzo mocno nas wspierali, ich doping i oprawa meczowa były na bardzo wysokim poziomie. Doping kibiców w Lubinie spowodował, że dostaliśmy wiatr w żagle – kontynuował.

- Mam nadzieję, że wszystko dobrze się poukłada i będziemy cały czas piąć się w górę tabeli. Ale wszystko zależy od przygotowań zimowych, im więcej pracy, tym lepsze efekty boiskowe. Naszym celem jest nie tylko ucieczka w górę tabeli, ale także pierwsza ósemka. Straty punktowe nie są duże, a ostatnie nasze wyniki pokazały, że stać nas na dużo więcej. Przychodząc zresztą do Górnika chciałem grać o wysokie cele i mam nadzieję, że wiosną tak będzie. Trzeba mierzyć wysoko – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela