Celta rozbiła Barcę! Cudowne bramki! [video]

Natursports / Shutterstock.com
Celta Vigo rozbiła przed własną publicznością FC Barcelonę 4:1 (2:0) w szlagierowym spotkaniu piątej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.

Kibice jeszcze dobrze nie ochłonęli po tym trafieniu, a cieszyli się z nie mniej spektakularnej drugiej bramki. Po błędzie i stracie Pique, Nolito świetnie wypuścił niezwykle szybkiego Iago Aspasa i ten w sytuacji sam na sam zaskoczył Ter Stegena efektownym lobem.

"Duma Katalonii" jedenaście minut po zmianie stron przyjęła kolejny cios. Po rzucie rożnym wykonywanym przez przyjezdnych Nolito po raz kolejny znakomicie uruchomił podaniem Iago Aspasa, który najpierw przerzucił piłkę nad głową obrońcy i później znów nie dał szans niemieckiemu golkiperowi "Blaugrany".

Dziesięć minut przed końcem po świetnym zagraniu Messiego cień nadziei "cules" Barcelony dał Neymar, ale odpowiedź fantastycznie dysponowanych podopiecznych Eduardo Berizzo była natychmiastowa. Czwarte zwycięstwo w sezonie Celty przypieczętował wprowadzony w drugiej połowie John Guidetti. Przy golu Szweda drugą asystę w tym spotkaniu zaliczył bardzo aktywny tego wieczoru Hugo Mallo.