Celta Vigo pokonała Valencię na własnym stadionie

Ostatnia aktualizacja: 06/11/16 18:21, Komentarzy: 2

0
2

Celta Vigo pokonała u siebie Valencia CF 2:1 (1:0) w niedzielnym spotkaniu 11. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na Estadio de Balaidos goście z portowego miasta prowadzili po trafieniu z rzutu karnego Daniego Parejo.

Wyrównał dwie minuty przed przerwą po kapitalnej indywidualnej akcji Argentyńczyk Facundo Roncaglia, a niespełna kwadrans przed końcem, po dośrodkowaniu Chilijczyka Marcelo Diaza, strzałem głową sukces drużynie z Galicji zapewnił Szwed John Guidetti.

Dzięki piątej wygranej w sezonie podopieczni Eduardo Berizzo awansowali na ósme miejsce w tabeli. "Nietoperze" doznały już siódmej porażki w bieżących rozgrywkach i są na piętnastej pozycji w klasyfikacji.