betclic

Cernych: Być może sędzia chciał coś wyrównać

Ostatnia aktualizacja: 30/10/16 21:11, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

- W ostatnich trzech meczach, w których nie punktowaliśmy najlepiej, wyraźnie nam nie szło. W tym tygodniu trochę odpoczęliśmy od piłki, strzeliliśmy trzy bramki i graliśmy naprawdę nieźle - powiedział Fiodor Cernych, cytowany przez oficjalną stronę Jagiellonii.

W meczu 14. kolejki LOTTO Ekstraklasy, Jagiellonia pokonała na wyjeździe Cracovię 3:1. Piłkarz białostockiego klubu, Fiodor Cernych stwierdził, że jego drużyna w tygodniu odpoczęła od piłki i w Krakowie zaprezentowała się bardzo dobrze.

- W ostatnich trzech meczach, w których nie punktowaliśmy najlepiej, nie graliśmy źle, ale wyraźnie nam nie szło. Z Zagłębiem straciliśmy dwie głupie bramki, a w pozostałych meczach też graliśmy dobrze, ale czegoś nam brakowało. W tym tygodniu trochę odpoczęliśmy od piłki i poszło nam naprawdę dobrze. Strzeliliśmy trzy bramki i graliśmy naprawdę nieźle - powiedział 25-latek.

Cernych skomentował także decyzję, jakie podejmował na boisku sędzia Szymon Marciniak.

- Z mojej perspektywy pierwszy karny był, bo widać było, że rywal rękę wystawił, a w drugiej połowie wyglądało, że to Marian był pierwszy przy piłce i sam napastnik później w niego wbiegł. Być może sędzia chciał coś wyrównać, ale to już nieważne. Dzisiaj wygraliśmy, cieszymy się z tego i jedziemy do domu - ocenił Litwin.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 314 dni
Ilość komentarzy: 7250
Oceny: +20439
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
04.11.2016 / 18:37:23
Co zrobić....świetnie zagrali. ;)

Tabela