betclic

Cernych: Po ostatnich niepowodzeniach potrzebowaliśmy wygranej

Ostatnia aktualizacja: 28/08/16 11:39, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Fioror Cernych w środku / MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Cieszy wygrana. Potrzebowaliśmy jej po ostatnich niepowodzeniach - powiedział po meczu z Górnikiem Łęczna Fedor Cernych.

Jagiellonia pokonała łęcznian na stadionie w Lublinie. - Cieszy ten rezultat. Potrzebowaliśmy wygranej po ostatnich niepowodzeniach. W poprzednich meczach o przegranych decydowały detale. Dzisiaj wszystko zagrało zdecydowanie lepiej, dlatego wracamy do Białegostoku z kompletem punktów - zaznacza Litwin cytowany przez oficjalną witrynę zespołu z Podlasia.

Po pierwszej bramce Cernych nie okazywał radości. - Zostawiłem tutaj wielu znajomych. Są trener, zawodnicy i z szacunku dla nich nie fetowałem bramki. Przeżyłem w tym klubie piękne chwile, a takie zachowanie z mojej strony byłoby nie fair - podkreśla podopieczny Michała Probierza.

Cernych odniósł się również do sytuacji na trybunach. - Szkoda, że tak niewielu kibiców dopingowało dzisiaj Górnika z trybun. Atmosfera momentami przypominała sparing. Pamiętam, że w Łęcznej fani potrafili zrobić show. Fajnie by było, aby znaleziono rozwiązanie tej patowej sytuacji - zakończył Cernych.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela