betclic

Cetnarski: Najbardziej boli to, że straciliśmy bramkę pod koniec spotkania

Ostatnia aktualizacja: 07/03/16 13:20, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Lech Poznań zwyciężył u siebie z Cracovią 2:1 w drugim niedzielnym meczu 26. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. - Najbardziej boli to, że straciliśmy bramkę pod koniec spotkania - powiedział po ostatnim gwizdku sędziego pomocnik Pasów, Mateusz Cetnarski.

"Cetnar" w kilku zdaniach ocenił niedzielne starcie:
- Wydaje mi się, że mieliśmy mecz pod kontrolą i to jest chyba najgorsze. Lech przed przerwą miał więcej sytuacji, ale my dobrze zaczęliśmy po przerwie. Mieliśmy kilka niezłych sytuacji, chociażby po stałym fragmencie gry, a wynik układał się nam nieźle - dodał Cetnarski cytowany przez oficjalną witrynę mistrzów Polski.

- Remis był cenny, dzięki niemu zostalibyśmy w czubie. Lechowi to zwycięstwo dodało wiatru w żagle. Moim zdaniem będą się bili do końca sezonu o czołowe miejsca, ponieważ to klasowy zespół. Już to przerwy miał trzy sytuacje i powinniśmy się cieszyć, że wykorzystał tylko jedną z nich. Bramka na 1:1 padła po naszym błędzie, bo nie cofnęliśmy się za swoimi zawodnikami. Wciąż jednak był remis i to nie był koniec świata. Mieliśmy cały pojedynek, żeby wygrać - podsumował doświadczony zawodnik.

Podopieczni Jacka Zielińskiego doznali siódmej porażki w bieżących rozgrywkach i mogą w poniedziałek stracić trzecią pozycję w klasyfikacji.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela