betclic

Cetnarski: Z Pogonią musimy zdobyć trzy punkty

Ostatnia aktualizacja: 16/03/16 21:01, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Pogoń jest zespołem bardzo dobrze poukładanym, szczególnie w linii obrony - w końcu z tego słynie trener Michniewicz - mówił przed niedzielnym spotkaniem w Szczecinie pomocnik Cracovii, Mateusz Cetnarski.

"Cetnar" w rozmowie z oficjalną witryną krakowian w kilku zdaniach ocenił Dumę Pomorza: - Trzeba przyznać, że w ostatnich meczach szczecinianie prezentują się bardzo dobrze. Już w jesiennym meczu, gdy Pogoń przyjechała do Krakowa, zespół był ustawiony bardzo defensywnie i liczył na kontry. Przez dłuższą część pierwszej połowy trudno nam było się przedrzeć pod ich bramkę, ale po zmianie stron pokazaliśmy, że nie ma drużyny, przez której defensywę nie dałoby się przebić i ostatecznie wygraliśmy zasłużenie 4:1. W najbliższy weekend również liczymy na dobry wynik - stwierdził.

- Będziemy mieć jeszcze odprawę i analizę meczu z Legią i dopiero wtedy będzie można powiedzieć, że zamknęliśmy ten temat. Jednak teraz skupiamy się już tylko na spotkaniu z Pogonią. Wiemy, że jest to nasz bezpośredni rywal w tabeli i w niedzielę walka o trzy punkty to podstawa. Pogoń ma dobrą drużynę, przeciwko której trudno się gra w Szczecinie. Musimy jednak zagrać o pełną pulę - zadeklarował piłkarz Pasów.

Niedzielny mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela