Cezary Wilk zadebiutował w Realu Zaragoza

Piotr Drabik, wikipedia
Real Zaragoza z Cezarym Wilkiem w składzie zremisował na wyjeździe w meczu 1. kolejki drugiej ligi hiszpańskiej z CD Mirandes 1:1 (0:0).

Były zawodnik Wisły Kraków, który ostatnio reprezentował barwy Deportivo La Coruna, wyszedł w pierwszym składzie Blanquillos i na placu gry przebywał przez pełne dziewięćdziesiąt minut rywalizacji.

Dla 29-latka był to oficjalny debiut w ekipie z La Romareda. Do klubu z Saragossy przeniósł się podczas tegorocznego letniego okienka transferowego na zasadzie wolnego transferu.

Pierwszego gola w tym spotkaniu zdobył tuż po zmianie stron 24-letni środkowy obrońca Leandro Cabrera. Natomiast do wyrównania doprowadził na osiem minut przed końcem regulaminowego czasu gry Abdon Prats.

Już za tydzień w ramach 2. kolejki Segunda Division CD Mirandes zmierzy się na wyjeździe z Osasuną, z kolei Real Zaragoza podejmował będzie na własnym obiekcie spadkowicza z hiszpańskiej elity Almerię.