betclic

Chelsea chce więcej za Filipe Luisa

Ostatnia aktualizacja: 25/07/15 13:50, Komentarzy: 0

0
0
Fot. CFCUnofficial (Chelsea Debs), wikipedia

Piątkowej nocy Chelsea Londyn zażądała od Atletico Madryt wyższej niż wcześniej ustalono opłaty za Brazylijczyka Filipe Luisa. "Rojiblancos" jednak odmówili - donosi dziennik "AS".

Teraz wszystko zależy od drużyny "The Blues" i tego, jak potoczą się ich negocjacje z Augsburgiem. Piłkarz niemieckiej drużyny Baba Rahman miałby bowiem zastąpić Latynosa na jego pozycji.

Do tej pory wydawało się, że odejście obrońcy ze Stamford Bridge jest już przesądzone, jednak okazuje się, że Chelsea nie puści go tak łatwo. Gracz ostatnie dwa dni spędził w stolicy Hiszpanii, gdzie czekał zatwierdzenie umowy i dołączenie do składu Simeone.

W czwartek Mourinho potwierdził, że obrońca został sprzedany. Zawodnik przeszedł testy medyczne, a madrycki klub oczekiwał na złożenie ostatnich dokumentów i oficjalne zamknięcie sprawy.

Pomimo wyraźnej chęci powitania Filipe Luisa z powrotem w Hiszpanii, Atletico postanowiło nie zapłacić za niego więcej, niż zostało to wcześniej uzgodnione. Następny ruch należy więc do Chelsea.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela