Chelsea lepsza od Tottenhamu w derbach Londynu! Piękne bramki Eriksena i Pedro [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 26/11/16 20:20, Komentarzy: 18

29
18

Chelsea lepsza od Tottenhamu w derbach Londynu. Zawodnicy Antonio Conte wygrali 2:1.

Wynik spotkania w 11 minucie otworzył Christian Eriksen. Reprezentant Danii zdobył bramkę po fantastycznym uderzeniu tuż zza pola karnego. Thibaut Courtois był bez szans na skuteczną interwencję.

Jeszcze przed przerwą do remisu doprowadził Pedro. Hiszpański skrzydłowy, podobnie jak kilkadziesiąt minut wcześniej pomocnik Tottenhamu, popisał się cudownym strzałem z dystansu, a Hugo Llloris nie miał nic do powiedzenia.

W drugiej połowie wynik meczu ustalił Victor Moses. Doskonałą akcję na prawym skrzydle przeprowadził Diego Costa. Reprezentant Hiszpanii w polu karnym zwiódł obrońcę "Kogutów", a następnie płaskim podaniem wzdłuż bramki wyłożył piłkę Mosesowi. Nigeryjczyk uderzył bez zastanowienia, futbolówka odbiła się jeszcze od Llorisa i Vertonghena i wpadła do siatki.

Chelsea ostatecznie wygrała w derbach Londynu z podopiecznymi Mauricio Pochettino 2:1. "The Blues" mają w tej chwili 31 punków na koncie i są liderami Premier League. Tottenham z kolei z 24 punktami plasuje się na piątej pozycji.
Mustafa
Zarejestrowany od: 284 dni
Ilość komentarzy: 2198
Oceny: +13806
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
Oceny: +309
Chelsea Londyn Stoke City Watford FC Derby County FC Swansea City AFC Legia Warszawa Wisła Płock Górnik Łęczna Polska FC Barcelona
26.11.2016 / 20:52:58
Dwie połowy, dwie drużyny. Najważniejsze są 3 punkty. Kluczowym momentem był gol Pedro. Niebiescy dostali tlen. 7 mecz z rzędu wygrany. Oby tak dalej.
bojacek
Zarejestrowany od: 65 dni
Ilość komentarzy: 422
Oceny: +2668
CA River Plate RSC Anderlecht Liverpool FC Manchester City PSG Bayern Monachium Schalke 04 Juventus Turyn Ajax Amsterdam Benfica Lizbona
26.11.2016 / 20:52:39
Świetny mecz z pięknymi golami. Chelsea pokazała wielką moc.
26.11.2016 / 20:42:54
Jako kibic Chelsea muszę przyznać że pierwsza połowa to Chelsea rozłożona na czynniki pierwsze. Momenty, gdy przy wybiciu z "piątki" trzech, czterech piłkarzy Tottenhamu uniemożliwia krótkie podanie, a w środku pola i tak jest komu przejąć piłkę. Chelsea była bezradna i gdyby nie rozluźnienie Kogutów w końcówce pierwszej połowy, to z całą pewnością Chelsea by nie wygrała, a i o remis byłoby ciężko. Tottenhamowi wciąż brakuje stabilizacji, proste błędy przy mimo wszystko trzymającej się w ryzach Chelsea uniemożliwiły korzystny wynik.
Mam jednak obawy co do kurczowego trzymania się przez Conte tego samego składu. W końcu przyjdzie zadyszka, a obecni rezerwowi nie będą przygotowani do przejęcia pałeczki w trudnych momentach, bo grają zbyt mało. Matica zdjąłbym jeszcze w przerwie. Oscar wszedł na 10 minut i wydaje mi się, że więcej w defensywie powalczył niż Matic przez cały mecz. Ale zwycięstwo oczywiście cieszy, patrząc na niemrawe City, to za tydzień może być ciekawie :D
26.11.2016 / 20:30:59
Wszystko fajnie z Tottenhamem, mogliby o 1 miejsce walczyć, tylko cholera jak, kiedy mają 11 zawodników potrafiących grać, a rezerwowi to kaleki na miarę Podbeskidzia Bielsko Biała. Son za Lamelę i gra padakę, Wimmer i Dier na obronie to przecież kryminał, Pedro przed tym strzałem mógł jeszcze wyskoczyć na kawę, bo przecież i tak Dier do niego nie podejdzie. Przy "rajdzie" Costy przed 2 bramką wystarczyło żeby ktoś do niego doskoczył też, a nie czekali na zbawienie kiedy im odda piłkę. Nie oddał i jeszcze śmiał podać? To postoimy sobie w 5 w polu karnym, przecież nie śmią nam strzelić. ŚMIELI? To jest jeszcze Lloris, ale nawet on ze strzałem z 4 metrów nie da rady. Gdzie oni mają skautów? Grube miliony wydane na graczy którzy nie łapią się do meczowej 16(Sissoko) albo napastników którzy strzelają jedną bramkę na 15 meczy, i to tylko dlatego że litościwy Kane odda im karnego. Gdyby był Rose i Toby to nie wierzę, że wylecielibyśmy z LM, i grali taką padakę w lidze.
26.11.2016 / 20:25:31
Chelsea mi naprawdę imponuje. Mogą nawet zdobyć mistrzostwo. Mecz za tydzień będzie chyba dla nich najważniejszym w tym sezonie. Conte robi robotę. Odbudował ich tak jak Juventus.
chelseamiszcze
Zarejestrowany od: 114 dni
Ilość komentarzy: 59
Oceny: +1025
26.11.2016 / 20:25:26
Zajebiście gramy, fotel lidera utrzymamy, miszcza nie oddamy. Do boju niebiescy KTBFFH.
Elan0
Zarejestrowany od: 676 dni
Ilość komentarzy: 642
Oceny: +6119
Chelsea Londyn Anglia Polska
26.11.2016 / 20:24:16
Bardzo ciężki mecz, Tottenham grał tak że śmiało mógłby wygrać z każdym ale ten cudowny gol Pedro całkowicie zmienił przebieg spotkania i Chelsea pozostaje liderem .
26.11.2016 / 20:22:54
Zajebisty meczyk i bardzo duzo emocji nie wazne ze przewazal tottenham jak licza sie efekty koncowe .BRAWO CHELSEA
dydol_
Zarejestrowany od: 96 dni
Ilość komentarzy: 322
Oceny: -303
Liverpool FC
26.11.2016 / 20:25:17
czy ja wiem czy przewazal? moze w statystykach mieli wiecej posiadania, ale na sytuacje to sie nie przelozylo, bo nie mieli zadnych. jeden moment magii Eriksena dal im gola, ale w drugiej polowie Chelsea skutecznie zamknela dostep do wlasnej bramki
RedPanda
Zarejestrowany od: 896 dni
Ilość komentarzy: 1035
Oceny: +5369
Dania Tottenham Hotspur Swansea City AFC Węgry Islandia Feyenoord Walia
26.11.2016 / 21:33:52
Nie mieli żadnych sytuacji? Może następnym razem oglądaj na trzeźwo.
FanFootball
Zarejestrowany od: 1534 dni
Ilość komentarzy: 1658
Oceny: +11886
Manchester United Eintracht Frankfurt
26.11.2016 / 21:14:35
troche dziwne masz myślenie skoro mówisz że Tottenham nie przeważał a wiadomo że miał więcej okazji bramkowych. Tak samo można powiedzieć że jeden moment magii Pedro dał Chelsea nadzieje na dobry wynik.