Chelsea lepsza od Tottenhamu w derbach Londynu! Piękne bramki Eriksena i Pedro [VIDEO]

mooinblack/Shutterstock
Chelsea lepsza od Tottenhamu w derbach Londynu. Zawodnicy Antonio Conte wygrali 2:1.

Wynik spotkania w 11 minucie otworzył Christian Eriksen. Reprezentant Danii zdobył bramkę po fantastycznym uderzeniu tuż zza pola karnego. Thibaut Courtois był bez szans na skuteczną interwencję.

Jeszcze przed przerwą do remisu doprowadził Pedro. Hiszpański skrzydłowy, podobnie jak kilkadziesiąt minut wcześniej pomocnik Tottenhamu, popisał się cudownym strzałem z dystansu, a Hugo Llloris nie miał nic do powiedzenia.

W drugiej połowie wynik meczu ustalił Victor Moses. Doskonałą akcję na prawym skrzydle przeprowadził Diego Costa. Reprezentant Hiszpanii w polu karnym zwiódł obrońcę "Kogutów", a następnie płaskim podaniem wzdłuż bramki wyłożył piłkę Mosesowi. Nigeryjczyk uderzył bez zastanowienia, futbolówka odbiła się jeszcze od Llorisa i Vertonghena i wpadła do siatki.

Chelsea ostatecznie wygrała w derbach Londynu z podopiecznymi Mauricio Pochettino 2:1. "The Blues" mają w tej chwili 31 punków na koncie i są liderami Premier League. Tottenham z kolei z 24 punktami plasuje się na piątej pozycji.