betclic

"Chelsea ma bardzo dobrego trenera i bardzo dobrych graczy"

Ostatnia aktualizacja: 18/10/15 19:06, Komentarzy: 2

7
2
Fot. mooinblack/Shutterstock

Jose Mourinho nie ukrywał swojego zadowolenia po wygranym 2:0 meczu z Aston Villą. Portugalczyk jest przekonany, że jego skład ma potencjał, by częściej wygrywać po słabym początku sezonu.

- Trzy lata temu nie byliśmy najgorszą drużyną w kraju, a teraz nie jesteśmy najlepszą - mówił menedżer "The Blues" dla BBC Sport.

- Jesteśmy tylko zespołem z bardzo dobrym trenerem i bardzo dobrymi piłkarzami, starającymi się powrócić do gry na swoim normalnym poziomie - przekonywał.

- Ale jedno zwycięstwo nie sprawiło oczywiście tego, że znowu jesteśmy świetni - dodał.

Zapytany o mecz z Aston Villą i tylko trzy celne strzały oddane przez Chelsea, odpowiedział - Zawsze staracie się znaleźć jakieś negatywne rzeczy, nawet wtedy kiedy wygrywamy. Nie chcę iść w tym kierunku. Chcę tylko powiedzieć, że wygraliśmy i na to zasłużyliśmy.
Źródło: BBC Sport
Dodaj komentarz
Junior
biolife
Zarejestrowany od: 677 dni
Ilość komentarzy: 100
Oceny: +1161
Kibicuje:
Bayern Monachium Górnik Łęczna Jagiellonia Białystok Polska Real Madryt
18.10.2015 / 19:49:37
Mimo wszystko szanse na obronę tytułu mistrzowskiego przez Chelsea są już nikłe. W zeszłym sezonie po wszystkich rozgrywkach mieli zaledwie 3 porażki, a teraz mają już 4. Chociaż w futbolu wszystko się może zdarzyć, graniczyłoby to jednak z cudem ;)
Kluczowy zawodnik
gryzior
Zarejestrowany od: 1488 dni
Ilość komentarzy: 2029
Oceny: +16487
Kibicuje:
Chelsea Londyn Wisła Kraków Polska
18.10.2015 / 21:16:35
liga angielska ma to do siebie ze jest bardzo nieprzewidywalna a najlepsi traca punkty z teoretucznie slabszymi, jednak z zgodze sie z toba ze chelsea ma nikle szanse na mistrza choc chcialbym zeby wrocili na wlasciwe tory, moze chociaz powalcza w LM?

Tabela