betclic

"Chelsea mnie nie interesuje"

Ostatnia aktualizacja: 14/08/15 13:44, Komentarzy: 4

0
4
Fot. Paul Blank, wikicommons

Menedżer nie powinien decydować, kiedy lekarz ma wejść na boisko, a kiedy nie - uważa Arsene Wenger.

Anglia żyje awanturą w Chelsea. Jose Morunho wściekł się na klubowych lekarzy za to, że ci wbiegli na boisko, by udzielić pomocy kontuzjowanemu piłkarzowi. Zdaniem Portugalczyka takie zachowanie było niewłaściwe z taktycznego punktu widzenia.

W sprawie wypowiadają się autorytety różnych dziedzin. Szansę na wbicie szpili Mourinho dostał też Arsene Wenger. Francuz jednak twierdzi, że sytuacja w Chelsea w ogóle go nie interesuje.

- Nie śledzę tej sytuacji. Nie interesuje się za bardzo tym, co dzieje się w Chelsea - powiedział Wenger. - To jest problem wewnątrz klubu. Jeśli nie są jednością, nie mają do siebie zaufania, to będzie im trudniej w tym sezonie.

Wenger odniósł się też do tego, czy trener powinien decydować o tym, czy lekarze pojawią się na placu gry.

- Gdy sędzia zadecyduje, że mogą wejść, to powinni to zrobić. Reguły są jasne. To sędzia podejmuje decyzję. Ona nie leży w kompetencjach menedżera - mówi Wenger.
Źródło: Sky Sports
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
RapTechnik
Zarejestrowany od: 1634 dni
Ilość komentarzy: 1639
Oceny: +1954
Kibicuje:
Brazylia Dinamo Zagreb Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC Swansea City AFC
14.08.2015 / 19:11:42
No raczej, że Mou nie miał nic do powiedzenia w tej sytuacji. Jakby miał coś do powiedzenia to przed wbiegnięciem zapytaliby go o zdanie... Problem polega na tym, że wbiegając na murawę trzeba liczyć się z tym, że zawodnik musi zejść. Przeciwnik był trudny, przewaga dwóch zawodników w końcówce mogła pozbawić Chelsea cennego punktu. A jak każdy zauważył, Hazard jest zdrowy, nic mu nie dolega i ma się świetnie. Wcale lekarze nie muszą wbiegać na murawę, kiedy sędzia pokazuje. Jeśli sędzia pokazuje, że mają wbiec lekarze, a oni nie kwapią się do tego, mają wątpliwości, bądź cokolwiek to sędzia po kilku/kilkunastu sekundach ponownie pyta zawodnika czy potrzebuje pomocy lekarskiej. Proste jak świński ogon, jak mawiał wuja Beniu :D
Junior
franqsek
Zarejestrowany od: 666 dni
Ilość komentarzy: 22
Oceny: +152
Kibicuje:
Chelsea Londyn
14.08.2015 / 16:02:08
mourinho znalazł kozla ofiarnego po tym remisie..
Junior
KoksiQ
Zarejestrowany od: 1703 dni
Ilość komentarzy: 55
Oceny: +258
Kibicuje:
Arsenal Londyn Polska Sevilla Włókniarz Zelów
14.08.2015 / 14:23:48
Jeżeli sędzia pokazuje, żeby lekarze wbiegli na murawę to oni muszą to zrobić, nie wiem po co Mourinho się tak spina, pajac nic więcej.
Solidny ligowiec
AdixoN :DDDD
Zarejestrowany od: 974 dni
Ilość komentarzy: 1633
Oceny: +12860
Kibicuje:
Arsenal Londyn Górnik Zabrze
14.08.2015 / 14:18:58
Zgadzam się z Wengerem. Mourinho nie miał nic do powiedzenia w tej sytuacji...

Tabela