betclic

Chiellini: Siłą reprezentacji Włoch musi być solidność

Ostatnia aktualizacja: 27/05/16 20:24, Komentarzy: 1

0
1
Fot. katatonia82, Shutterstock

Obrońca reprezentacji Włoch, Giorgio Chiellini uważa, że EURO 2016 we Francji będzie bardzo wyrównanym turniejem. 31-letni gracz Juventusu Turyn podkreślił, że "Azzurri" muszą być solidni i wygrywać swoje mecze bez straty gola. 

- Wszyscy jesteśmy gotowi, aby rozegrać dobry turniej. Mistrzostwa Europy różnią się od Mistrzostw Świata. Nie ma w nich starć różnych stylów piłkarskich - powiedział Chiellini, cytowany przez "Football Italia". 

- Uważam, że to będzie bardzo wyrównany turniej, a naszą siłą musi być solidność. Trzeba mieć pewność, że nie będziemy tracić zbyt wielu bramek i w ten sposób wygrywać mecze. Włochy to musi być reprezentacja, która będzie pokonywała rywali 1:0, 2:0, a nie 4:3 - podkreślił defensor "Starej Damy". 

- Znamy swój potencjał. Mamy ogromne pragnienie, aby rywalizować w turnieju tego rodzaju. Triumf na poziomie międzynarodowym zawsze znaczy coś więcej - stwierdził Chiellini. 

Reprezentacja Włoch na EURO będzie rywalizowała w grupie E z Belgią, Szwecją i Irlandią. Swój pierwszy mecz rozegra 13 czerwca w Lyonie przeciwko Belgii.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
Ryba3
Zarejestrowany od: 1704 dni
Ilość komentarzy: 1881
Oceny: +11404
Kibicuje:
RSC Anderlecht Hull City Napoli Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
28.05.2016 / 07:30:40
Włosi są słabi bo mało dobrych Włochów gra w Serie A.
Nie szkolą już młodych dobrych włoskich piłkarzy tylko ściągają czarne mamby z afryki i nadają obywatelstwa Włoskie.
Poza tym reprezentacja Włoch to aktorzy i chamy bez honoru.