Chile przegrało z Jamajką w meczu towarzyskim

Ostatnia aktualizacja: 28/05/16 09:37, Komentarzy: 0

0
0

Reprezentacja Chile przegrała przed własną publicznością z Jamajką 1:2 w spotkaniu towarzyskim rozegranym w piątek w nocy czasu polskiego. Obie drużyny przygotowują się do turnieju Copa America Centanario 2016.

Na Estadio Sausalito w Vina del Mar prowadzenie dla gości uzyskał dziewięć minut przed przerwą Clayton Donaldson. Osiem minut po zmianie stron podwyższył Joel Grant, a siedem minut przed końcem rozmiary porażki miejscowych tylko zmniejszył Nicolas Castillo.

"La Roja" przed turniejem w USA rozegra jeszcze spotkanie towarzyskie z Meksykiem.

Chile w Copa America Centanario 2016 zagrają w grupie z Argentyną, Boliwią i Panamą. Jamajka natomiast zmierzy się kolejno z Wenezuelą, Meksykiem i Urugwajem.