Chipciu: Myślałem, że Lewandowski gra na czas

Ostatnia aktualizacja: 12/11/16 11:42, Komentarzy: 38

2
38

Mecz Polski z Rumunią będziemy pamiętać nie tylko ze względu na dobrą grę biało-czerwonych, ale także dramatyczne sceny z drugiej połowy. Tuż obok Roberta Lewandowskiego wybuchła rzucona z trybun petarda. Kapitan reprezentacji Polski długo nie podnosił się z boiska, ale Alexandru Chipciu, skrzydłowy reprezentacji Rumunii, początkowo myślał, że nasz piłkarz udaje.

- W pierwszej chwili myślałem, że Lewandowski gra na czas. Do tego czasu dominowaliśmy nad nimi, ale ten incydent nie może być dla nas wymówką - mówi Chipciu.

- Nie wiem, jakie będą konsekwencje w powodu tych rac. Jeśli będziemy musieli grać bez publiczności, nasze zadanie będzie jeszcze trudniejsze - komentuje skrzydłowy Anderlechtu.

Reprezentacja Polski po czterech kolejkach jest liderem grupy E eliminacji mistrzostw świata. Nasza drużyna ma na koncie dziesięć punktów. Rumuni na razie zajmują czwarte miejsce. W dotychczasowych meczach zdobyli pięć punktów.
Źródło: sportowefakty.pl
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1197 dni
Ilość komentarzy: 6895
Oceny: -7706
12.11.2016 / 22:27:14
W eliminacjach do euro Czarnogora (lub Serbia-nie pamietam) grala z Ruskimi, ktos rzucil petarde kolo ruska,sedzia przerwal mecz i byl walkower dla Ruskich,chociaz i tak prowadzili 2:0 przed koncem.
kliszka
Zarejestrowany od: 694 dni
Ilość komentarzy: 176
Oceny: +863
Manchester United Leicester City FC Bayern Monachium Polska Real Madryt
12.11.2016 / 21:31:40
Masakra !!!! zawsze ale to zawsze byłem i będę wrogiem chamstwa i chuliganki na trybunach ....mam jednak nadzieję że w Polsce kibice pokażą tym kozojebom jak wygląda prawdziwy doping na stadionie .
Bacz
Zarejestrowany od: 770 dni
Ilość komentarzy: 14
Oceny: -41
Korona Kielce
12.11.2016 / 19:07:29
Jasne że grał na czas. Zmęczony był a jak sobie poleżał, odpoczął to wbił jeszcze dwa gole. Cwana sztuka, chyba jakiegoś kibica rumuńskiego przekupił :)
PBSzewc27
Zarejestrowany od: 60 dni
Ilość komentarzy: 183
Oceny: +2497
PSG Islandia Napoli Legia Warszawa Polska San Marino
12.11.2016 / 16:46:39
Polecam wyłapać hołotę i zakazy stadionowe dla takich inteligentów, jak się myli sport z organizacją paramilitarną to wypad
bogdan221
Zarejestrowany od: 1495 dni
Ilość komentarzy: 48
Oceny: +373
Legia Warszawa Polska Real Madryt
12.11.2016 / 16:04:04
rumuni powinni grac kolejne mecze bez kibicow, noi kara dla tego frajera co rzucił petarde
12.11.2016 / 15:59:26
jeden z najgorszych na boisku w Rumunii.Piszczek robil z nim co chcial.Jak widac dalej zakrecony i pieprzy glupoty o dominacji.
t0talf00tball
Zarejestrowany od: 137 dni
Oceny: +209
Liverpool FC Juventus Turyn FC Barcelona Atlético Madryt
12.11.2016 / 22:40:12
Wydaje mi się, że mówił o samej drugiej połowie, a tam faktycznie nas przycisnęli trochę :) na szczęście nie na długo
12.11.2016 / 15:18:41
Powinni dostać taką karę, że nawet za 50 lat będą o niej mówić rumuńscy kibice!
kax95
Zarejestrowany od: 280 dni
Ilość komentarzy: 73
Oceny: +820
Manchester United Polska
12.11.2016 / 15:08:22
tak pół żartem ,Chipciu powinien najbardziej usłyszeć ,że to była petarda ,z takimi uszami :D
Oceny: +41037
Arsenal Londyn Leicester City FC PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia Real Madryt
Oceny: +2423
Argentyna Manchester City Borussia Dortmund FC Barcelona Atlético Madryt Sevilla
12.11.2016 / 13:24:42
w tym momencie mecz powinien zostac przerwany, czy musial ktos stracic wzrok albo sluch aby sedzia sie opamietal?

Nie wierze ze takie sceny dzialy by sie na boisku w Niemczech w meczu o taka stawke
12.11.2016 / 18:45:32
W Niemczech kibice Stuttgartu wkurzeni po kolejnej porażce w lidze w poprzednim sezonie wpadli na boisko w celu obicia piłkarzy... Wybacz, ale takie komentarze jak twój są słabe. Oczywiście, że wśród Rumunów są bandyci ale tak samo są wśród Niemców, Francuzów (sprawa Kity) czy mieszkańców Samoa. Twój komentarz jest równie mądry jak byłby komentarz, że wszyscy Polacy to bydło i trzeci świat bo paru meneli robiło zadymy w Madrycie przed meczem z Realem
12.11.2016 / 13:40:06
Przerywac mecz w tym momencie, kiedy Polska wygrywała mecz byloby pojsciem na reke chuliganom, ktorzy pewnie chcieli miec jakis wplyw na to co dzieje sie na boisku. Teraz nalezy ich ukarac jak najdotkliwiej.
semafor
12.11.2016 / 16:46:54
w porzadku, ale chyba w przypadku realnego zagrozenia zdrowia pilkarzy wynik nie jest juz jakos specjalnie istotny

wystarczy zeby taka petarda wybuchla na twarzy np Fabiana
a ziomek na milion procent pozegalby sie z gra albo i wzrokiem i wygladem wlasnej twarzy

nie zapominajcie ze pierwsze dwie 3 petardy wyladawaly gdzies na 7-11 metrze i zaden problem bylo trafic Fabiana

LEwy mial bardzo duzo szczescia w tym zajsciu
Szczelaka
Oceny: +787
Polska
12.11.2016 / 23:24:23
Oczywiscie, ze zdrowie pilkarzy jest najwazniejsze. To sa trudne sytuacje i ciezko podjac wlasciwa decyzje. Najasłuszniej byloby przerwac mecz i dac walkower Polakom w zwiazku z tym, ze petardy ewidentnie lecialy z sektorow gospodarzy. W przeciwnym razie samo przerwanie spotkania, przy niekorzystnym wyniku dla Rumunow prowokowaloby takie zachowania w przyszlosci.
yaroTrSL
Zarejestrowany od: 552 dni
Ilość komentarzy: 431
Oceny: +2258
Górnik Zabrze Polska Real Madryt
12.11.2016 / 17:34:37
Jesli sedzia bylby zmuszony przerywac mecz dwukrotnie to wtedy moze podjac decyzje o zakonczeniu meczu!
sad1sta
Zarejestrowany od: 988 dni
Ilość komentarzy: 3669
Oceny: +25795
12.11.2016 / 13:13:55
na czas to mozna grac w dogrywce, a nie jak sedzia jeszcze ma kupe czasu na wykalkulowanie ile czasu doliczyc
luNq69
Zarejestrowany od: 628 dni
Ilość komentarzy: 3639
Oceny: +18334
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Termalica Nieciecza
12.11.2016 / 13:13:21
Rumuni nie pomogla nawet kanonada, szczescie ze Lewemu nic sie nie stalo, powinna zostac nalozona olbrzymia kara na organizatora meczu, niewystarczy mecz przy pustych trybunach
Omega31
Zarejestrowany od: 1537 dni
Ilość komentarzy: 868
Oceny: +4503
Chelsea Londyn AC Milan Torino Polska Atlético Madryt Sevilla FC Bayern Monachium II
12.11.2016 / 13:10:52
tak na dobrą sprawe , ci kibice bardziej nam pomogli niz zaszkodzili, ale ze to stado ktore mysli prosciej od bakterii to nie mozna od nich wiele oczekiwac
Radbug
Zarejestrowany od: 659 dni
Ilość komentarzy: 295
Oceny: +2820
Liverpool FC Polonia Warszawa Levante Lechia Gdańsk Motor Lublin
12.11.2016 / 12:58:51
Kibice rzucili petardę w najlepszym dla nas momencie. Rumuni na początku drugiej połowy byli w gazie i wyszli nabuzowani. Po tej przerwie zeszło z nich powietrze i to my wróciliśmy do swojej dobrej gry. Sami strzelili sobie w kolano. Jeszcze teraz pewnie bedą grać przy pustych trybunach.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1322 dni
Ilość komentarzy: 6762
Oceny: +34707
Juventus Turyn
12.11.2016 / 18:25:08
Do tego wkurzyli Lewego, który ewidentnie był zmotywowany strzelić im brame po tym incydencie. Strzelił dwie. A tych co rzucali wypieprzyć ze stadionów dożywotnio.
Hikikomori
Zarejestrowany od: 458 dni
Ilość komentarzy: 27
Oceny: +74
Chelsea Londyn Manchester City PSG Bayern Monachium AC Milan AS Roma Juventus Turyn Włochy Real Madryt Atlético Madryt
12.11.2016 / 13:20:33
Tak samo Legioniści strzelili sobie w kolano, bo zamiast zarobić na występach w UCL to będą musieli z tego spłacać kary. Nie jestem kibicem Legii, ale naprawdę szkoda mi tego klubu, bo mieli by jak dla nich grube miliony na jakieś fajne transfery i było by w Polskiej lidze o wiele ciekawiej. Wszystko niestety - BYŁO BY
nuna18
Ilość komentarzy: 909
Oceny: +1238
12.11.2016 / 16:43:15
Też dobrze zrobili bo gdyby byli na stadionie w meczu z Realem presja byłaby większa i pewnie remisu by nawet nie było ;)
12.11.2016 / 13:43:33
Nie zrozumiałeś tego co przeczytałeś. Cipciu mówi o dominacji przez Rumunię początek drugiej połowy. Myślał, że Lewandowski symuluje, żeby ich wybić z rytmu. Moim zdaniem miał prawo tak myśleć, jeśli nie za dobrze widział sytuację z petardą, bo Rumunia faktycznie nas wtedy zdominowała.
12.11.2016 / 12:24:50
To lepiej nie myśl tyle bo to nie jest twoja mocna strona .
Granit
Zarejestrowany od: 72 dni
Ilość komentarzy: 30
Oceny: +379
Polska
12.11.2016 / 12:13:14
W sumie to w drugiej połowie do momentu tej petardy to mieli przewagę. Ale żeby od razy dominacja...
sorpresa
12.11.2016 / 13:46:02
Zgaduje, że konkretnie "dominacja" nie powiedział. Musimy mieć na względzie, że to co czytamy o wypowiedziach zagranicznych piłkarzy jest tłumaczone na język Polski. Dlatego nie jest dobrym pomysłem czepianie się, że powiedział "dominacja" zamiast np. "przewaga", bo nie wiadomo co dokładnie miał na myśli.
12.11.2016 / 12:10:42
10 minut dobrze grali, a ten koleś mówi tu o jakiejś dominacji. Ciekawe bo chyba mecze mu się pomyliły.
okolioza77
Zarejestrowany od: 1427 dni
Ilość komentarzy: 791
Oceny: +4843
Juventus Turyn Polska
12.11.2016 / 12:07:03
Przepraszam, czy on powiedział, że do czasu tej petardy Rumuni dominowali przegrywając 0-1 i nie potrafiąc oddać strzału na bramke Fabiana? Haha :D