betclic

Chomski dwa lata dłużej z mistrzami Polski

Ostatnia aktualizacja: 17/10/16 21:01, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Stanisław Chomski przedłużył o dwa lata kontrakt ze Stalą Gorzów - poinformowała oficjalna strona dziewięciokrotnych mistrzów Polski.

Najbliższe dwa sezony będą dla 59-letniego szkoleniowca 21. i 22. rokiem pracy w ekipie z Grodu nad Wartą.

- To jest atut tego kontraktu, że jest się w miejscu swojego stałego zamieszkania, aczkolwiek przyzwyczaiłem się, że w tym fachu miejsce zamieszkania to jedno, a miejsce pracy to drugie. Z drugiej strony, Gorzów i Stal zawsze były najbliższe memu sercu i cieszę się, że zarząd obdarzył mnie zaufaniem - wyznał Chomski, który związał się kolejnym dwuletnim kontraktem.

- Rozmowy nie trwały zbyt długo. Zarząd pozytywnie ocenił moją pracę i wyraził chęć dalszej współpracy, co było zbieżne z moimi oczekiwaniami. Była wymiana zdań na temat współpracy i realizacji tego, co nastąpi w przyszłym roku. Wiele się ten kontrakt nie różni, tyle tylko, że jest na dwa lata, aczkolwiek z możliwością wypowiedzenia. Jest kontrakt na dwa lata, a to oznacza zaufanie obydwu stron - dodał były selekcjoner kadry.

- Trener Chomski ze swojej roli w minionym sezonie wywiązał się bardzo dobrze. Praca trenera jest prostą pracą: jak wygrywa, to jest dobry, jak przegrywa, to jest słaby. Tytuł drużynowego mistrza Polski absolutnie broni pracę pana trenera i jednocześnie wystawia bardzo dobre świadectwo - stwierdził prezes gorzowskiego klubu Ireneusz Maciej Zmora.

(za stalgorzow.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!