betclic

"Zmarzlik jest w stanie powalczyć w Grand Prix"

Ostatnia aktualizacja: 07/09/15 14:46, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stiopa, wikicommons

Trener MONEYmakesMONEY.pl Stali Gorzów Stanisław Chomski jest zbudowany i usatysfakcjonowany awansem Bartosza Zmarzlika do cyklu Grand Prix 2016.

Oprócz podstawowego juniora ekipy z północnej części Ziemi Lubuskiej, który w sobotnim Grand Prix Challenge w Rybniku startował z "dziką kartą", w zmaganiach o Indywidualne Mistrzostwo Świata wystąpią również Piotr Pawlicki i Brytyjczyk Chris Harris.

- To, że wygrał, to jedno, ale potwierdził również, ze tak "dzika karta" została mu słusznie przyznana. Wykorzystał ją i awansował bez problemów - podkreślił Chomski na antenie "Radia Zachód".

- Dobrze, że nie tylko on, ale również Piotrek Pawlicki awansował. Szkoda, że nie pojawi się w cyklu największy pechowiec tego roku Darcy Ward. Byłaby to fajna paczka, która moim zdaniem zrobiłaby dużo zamieszania wśród tej trochę zasiedziałej grupie zawodników, którzy obecnie rządzą w cyklu - kontynuował szkoleniowiec gorzowian.

- Doświadczenie zbiera się w zawodach. Awans wywalczył na torze, nie będzie jeździł ze stałą "dziką kartą", a to wszystko buduje. Myślę, że jest w stanie powalczyć, nawet o utrzymanie w cyklu, choć to różnie może być - podsumował Chomski.
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!