betclic

"Choroba Neymara to cios dla Barcelony"

Ostatnia aktualizacja: 11/08/15 12:01, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Maxisport / Shutterstock.com

Nieobecność Neymara to cios dla Barcelony - mówi przed Superpucharem Europy obrońca Sevilli Coke.

- Rok temu słusznie przegraliśmy. Mam jednak nadzieję, że teraz uda nam się zwyciężyć. Nasz zespół zasługuje na zaufanie, zwłaszcza, że o Superpuchar gramy drugi raz z rzędu - powiedział Coke cytowany przez dziennik "AS".

- Nie przestajemy marzyć o zwycięstwie. Nieważne na jakiej pozycji zagram i co postanowi trener, musimy dać z siebie wszystko. Tym bardziej w takim meczu - dodał.

-
Rozmawialiśmy o spotkaniu z 2006 roku, kiedy wygraliśmy z Barceloną 3:0 i mamy nadzieję, że jutro wynik będzie podobny. Trener zawsze analizuje nasze wcześniejsze mecze, ale tym razem to nasz zespół zmienił się bardziej – podkreślił Hiszpan.

- Bliższy jest nam ostatni mecz ligowy z Barcą, który rozegraliśmy na własnym stadionie. Byliśmy mocni i wiedzieliśmy co robimy z piłką. Mogliśmy wygrać - zaznaczył.

- Nieobecność Neymara na pewno jest dla nich ciosem. Mają jednak Pedro, który nie rozegrał wielu spotkań w poprzednim sezonie, ale przez wiele lat udowadniał, że na boisku robi różnicę. Dobrze współpracuje z drużyną i ciężko pracuje na swój sukces - zakończył Coke.

Mecz o Superpuchar Europy odbędzie się we wtorek w Tbilisi o 20.45.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!