Wreszcie! Portugalia strzela w dogrywce i jest o krok od awansu!

Ostatnia aktualizacja: 25/06/16 20:03, Komentarzy: 26

12
26

W ostatnim dzisiejszym meczu 1/8 finału EURO 2016 mierzą się Chorwacja oraz Portugalia. Zwycięzca zagra w ćwierćfinale z Polską.

Oba zespoły przystępują do rywalizacji w odmiennych nastrojach. Chorwaci pokonali Hiszpanię i wygrali swoją grupę, z kolei Portugalczycy awansowali dopiero z trzeciego miejsca, dając się wyprzedzić Islandii oraz Węgrom.

Pierwsze minuty nie przyniosły bramek. Wraz z upływem czasu bardziej poukładana wydawała się reprezentacja Portugalii, ale nie przekładało się to na stuprocentowe okazje. I tak już zostało do końca pierwszej, bezbramkowej połowy. Po emocjach w starciu Polski ze Szwajcarią obejrzeliśmy usypiające 45 minut.

Druga odsłona nie przyniosła zmian. Dość powiedzieć, że po 90 minutach nadal nie zobaczyliśmy... ani jednego celnego strzału. Sędzia zarządził dogrywkę, choć na dobrą sprawę powinien karnie odesłać obie drużyny do domu.

W 117 minucie prowadzenie dla Portugalii uzyskał Quaresma.

A oto składy, w jakich rozpoczęły obie ekipy:

Portugalia: Rui Patrício, Cédric, Pepe, Fonte, Guerreiro, Carvalho, Gomes, Adrien, Mário, Nani, Ronaldo

Chorwacja: Subašić - Srna, Ćorluka, Vida, Strinić - Badelj, Modrić - Brozović, Rakitić, Perišić - Mandžukić
25.06.2016 / 23:47:33
mecz może nie zachwycił ale dobrze ze była dogrywka.. przynajmniej Nasz rywal tez musiał wybiegać 120minut... stawiałem na Chorwatów ale dziś zmarnowali swoją szanse.. Portugalia jak najbardziej do ogrania byle nasz Atak sie odblokował w koncu
25.06.2016 / 22:22:17
Jak narazie taki sobie meczyk. Tyłka nie urywa. Można odnieśc wrażenie , że grają równorzędna drużyny.
Muszka
Zarejestrowany od: 408 dni
Ilość komentarzy: 374
Oceny: +114
25.06.2016 / 22:11:45
Nudny mecz, nikt nie chce strzelić gola bo w następnej rundzie dostaliby łomot od Polski :D Ronaldo celowo gra słabo bo po meczu zamówił lot czarterowy prosto do Maroka do swojego kochasia...
25.06.2016 / 22:02:49
Węgry: Subašić - Srna, Ćorluka, Vida, Strinić - Badelj, Modrić - Brozović, Rakitić, Perišić - Mandžukic. WOW to Wegry maja taki skład? zmiencie to ...
SirAlexDelPiero
Zarejestrowany od: 462 dni
Ilość komentarzy: 1050
Oceny: +3894
Chorwacja Chelsea Londyn Sheffield United FC Juventus Turyn Polska Valencia GKS Jastrzębie Zdrój
25.06.2016 / 21:32:41
Jebać polsat! Ma ktoś linka z transmisją?
25.06.2016 / 21:19:06
Wolałbym aby to Portugalia była naszym następnym przeciwnikiem. Wydaję mi się, ale to jest tylko moje zdanie, że Chorwaci są traktowani trochę ulgowo u sędziów. Obym się mylił. Niech wygra lepszy.
shakero
Zarejestrowany od: 199 dni
Ilość komentarzy: 226
Oceny: +626
Chelsea Londyn Bayern Monachium Real Madryt
25.06.2016 / 21:17:52
Kibicuję Portugalii, ich mamy szansę pokonać !
Oceny: +573
Chelsea Londyn Bayern Monachium Borussia Dortmund AS Roma Ajax Amsterdam Polska Sevilla Korona Kielce
25.06.2016 / 20:51:47
Niech wygra lepszy, Polska i tak sobie poradzi, ograli mistrzów świata to co to dla nich Chorwacja czy Portugalia :) całym sercem z Polakami !!!!!
laola
Zarejestrowany od: 909 dni
Ilość komentarzy: 783
Oceny: +8514
Polska
25.06.2016 / 20:40:40
Serce za Chorwacją, rozum za Portugalią.
A będzie co ma być ;D
gradienthesjan
Zarejestrowany od: 684 dni
Ilość komentarzy: 269
Oceny: +2853
25.06.2016 / 20:40:12
Dla nas lepiej żeby Portugalia wygrała bo po prostu jest słabsza. I nie chodzi nawet o formę portugalczyków ale o skład. Chorwacja ma znacznie lepszych zawodników. Już Polska ma więcej klasowych zawodników niż Portugalia.
/ -36
Co ty bierzesz? ronaldo, nani, moutinho, pepe, fonte - my mamy dobrego krychowiaka i lewego.
lolekk
Zarejestrowany od: 953 dni
Ilość komentarzy: 121
Oceny: +1026
25.06.2016 / 20:57:24
Dlaczego jesteś tak bardzo niedojebany ?
FanUFC
Oceny: -58
26.06.2016 / 09:13:31
Fonte, pepe - obrona lepsza niz nasza. Pomoc - nani lepszy niz blaszczykowski, quaresma lepszy niz grosicki. Srodek - moutinho zjada maczynskiego, carvalho gorszy niz krychowiak. Atak - ronaldo ciagle lepszy niz lewy. Dodajmy szybkie boki obrony - niedojebany to Ty jestes. Wszyscy portugalczycyc graja w ligach, ktore sa zdecydowanie lepsze niz ekstraklasa. Boli fakt? przyjebie?
25.06.2016 / 20:36:40
Liczę na bardzo dobry mecz. Niech wygra lepszy.
25.06.2016 / 20:28:49
Chorwacja i Hiszpania potrafia dobrze grac w pilke zeby wygrac z nimi musimy serio zagrac dobre spotkanie, a nie jak z Ukraina, bo wtedy 3-0 i wracamy do domu.
Shine333
Zarejestrowany od: 348 dni
Ilość komentarzy: 95
Oceny: +1179
West Ham United Węgry Legia Warszawa Polska Real Madryt Real Oviedo
25.06.2016 / 20:19:18
Szczerze wolał bym by Portugalia przeszła nie dla tego że ich lubię albo że uważam że są lepsi...właśnie dla tego że w obecnej formie lepiej było by zagrać z nimi niż z Chorwacją w ćwierćfinale :) więc liczę na jakiś błysk Ronaldo lub po prostu szczęście
brommik
25.06.2016 / 20:15:27
ciekawa potyczka :) Chorwacja to solidny zespół i myślę ze przy tak grającej Portugalii która jest zlepkiem gwiazd a nie drużyną powinna sobie poradzić obstawiam 2-1 dla Chorwatów.. no i Ciekawy ćwierćfinał sie zapowiada