betclic

Chrapek: Uczucie satysfakcji miesza się z niedosytem

Ostatnia aktualizacja: 17/05/16 18:29, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Po tym sezonie uczucie satysfakcji miesza się z niedosytem, bo patrząc na całą rundę wiosenną, to była ona dla nas udana. Z drugiej strony jest rozczarowanie, bo nie zagramy w europejskich pucharach – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Lechii Gdańsk, Michał Chrapek.

W zakończonym nie tak dawno sezonie Ekstraklasy 24-letni pomocnik rozegrał czternaście meczów, w tym siedem od pierwszej do ostatniej minuty. Strzelił w nich jednego gola oraz zanotował trzy asysty. Jego umowa z Biało-Zielonymi wygasa wraz z końcem czerwca 2018 roku.

Ten mecz z naszej strony wyglądał słabo, szczególnie przed przerwą. Zostawiliśmy rywalom zbyt dużo miejsca, przez co Cracovia uzyskała przewagę i po prostu grała od nas lepiej. My też mieliśmy co prawda swoje sytuacje, ale brakowało nam albo ostatniego podania, albo wykończenia – stwierdził były gracz Wisły Kraków, cytowany przez "lechia.pl".

Po tym sezonie uczucie satysfakcji mieszą się z niedosytem, bo patrząc na całą rundę wiosenną, to była ona dla nas udana. Z drugiej strony jest rozczarowanie, bo jednak zabrakło nam tego jednego zwycięstwa, by zagrać w europejskich pucharach. Być może tych meczów o stawkę na wiosnę było już dla nas zbyt dużo – podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela