betclic

Chris Harris ma problemy z dostawcą silników

Ostatnia aktualizacja: 20/02/16 08:45, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Marcel Gerhard i Chris Harris mogą zawiesić swoją współpracę w najbliższym sezonie - informuje oficjalna strona Speedway Grand Prix.

Reprezentant Wielkiej Brytanii, który jest stałym uczestnikiem cyklu indywidualnych mistrzostw świata 2016, nie może doczekać się odpowiedzi od szwajcarskiego konstruktora o kontynuacji wspólnych działań.

- Marcel i jego załoga poświecili wiele czasu i pieniędzy w poprzednim sezonie, aby rozwinąć ten projekt. Muszą sprzedać jak najwięcej silników, więc próbują zorientować się co mogą, a czego nie mogą zrobić dla nas w tym roku
- wyznał Harris.

- W obecnej chwili nie jesteśmy w 100 procentach pewni tego, co się wydarzy. Mamy gotowe ramy do silników. Trudno ustalić, co będziemy testować, ale mamy pewien pomysł, co zrobić, jeśli nie będziemy używać ich jednostek napędowych - nie kryje nowy zawodnik Speedway Wandy Kraków i kapitan Coventry Bees.

Harris poprzedni sezon zmagań w Grand Prix zakończył na trzynastym miejscu w klasyfikacji generalnej. Awans do cyklu w kolejnym roku zapewnił sobie, zajmując trzecie miejsce w ubiegłorocznych zawodach Grand Prix Challenge w Rybniku.

(za speedwaygp.com)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!