betclic

Chris Holder: Chcę wrócić na szczyt

Ostatnia aktualizacja: 03/01/16 12:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

- Staram się myśleć pozytywnie o tym, co mnie czeka w nadchodzącym sezonie i dam z siebie wszystko, aby osiągnąć wyniki, na które mnie stać - zapowiedział Chris Holder w rozmowie z toruńskim dziennikiem "Nowości".

Kapitan "Aniołów", którzy w nowym sezonie będą rywalizować pod nazwą KS Get Well, zapewnia, że 2016 rok będzie dla niego bardzo ważnym i pragnie wrócić do walki o podium w cyklu Grand Prix.

- Mam perfekcyjny plan, ale to oczywiście tajemnica. Do tej pory jednak nie zawsze udawało się go z różnych przyczyn zrealizować. Tym razem zamierzam włożyć dużo więcej zaangażowania, niż robiłem to do tej pory -
ujawnił Australijczyk.

- Chcę wrócić na szczyt. Do miejsca i jazdy, z których będę zadowolony. Jedyny sposób, aby to osiągnąć, to pracować tak ciężko, jak jeszcze tego nie robiłem - kontynuował czempion globu z 2012 roku.

Holder bardzo pozytywnie ocenia także zmiany w drużynie z Grodu Kopernika, którą jesienią wzmocnili Słowak Martin Vaculik i Amerykanin Greg Hancock.

- To dobra wiadomość. To świetni zawodnicy i na pewno będą dużym wzmocnieniem drużyny. Chyba każdy dobrze się z nimi dogaduje. Dobra atmosfera to jeden z niezbędnych czynników do odniesienia sukcesu - podsumował Chris Holder.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!