betclic

Chris Holder: Nigdy nie pracowałem mocniej

Ostatnia aktualizacja: 26/01/16 15:53, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Chris Holder jest nadzwyczajnie zdeterminowany i skupiony na treningach tej zimy, aby wrócić do walki o drugi w karierze tytuł indywidualnego mistrza świata.

Czempion globu z 2012 roku w najbliższym sezonie będzie ścigać się dla brytyjskiego Poole Pirates, szwedzkiego Lejonen Gislaved oraz KS Get Well Toruń. 

- Nigdy nie pracowałem mocniej. Gdybym nie był poważny, siedziałbym teraz na plaży gdzieś w Australii, popijając Jacka Danielsa i ciesząc się życiem - podkreślił Holder w kolejnej obszernej rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix. 

- Nie chcę o tym tworzyć czegoś w rodzaju pieśni lecz wszytko co mogę teraz zrobić, to skupić się na ciężkiej pracy i tak właśnie czynię. Może faktycznie ostatnio trochę byłem leniwy, ale kontuzje wybijały mnie z rytmu. Nie pracowałem wystarczająco mocno, aby wrócić na ten poziom, który wcześniej prezentowałem - przyznał Australijczyk. 

- Miałem dobrą passę przez kilka lat, omijały mnie kontuzje i miałem dobre ustawienia w motocyklach. Wszystko działało należycie. Ostatnie trzy lata były jednak dla mnie bardzo trudne. Pragnę być jednak w lepszej kondycji, a co za tym idzie być sprawniejszy i silniejszy. Ostatni rok był dla mnie niezbyt udany, ale zostawiłem go już za sobą. Nie mogę teraz doczekać się kolejnego sezonu - dodał Chris Holder.
Źródło: ASInfo
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!