betclic

"Christensen zostanie w Moenchengladbach na kolejny sezon"

Ostatnia aktualizacja: 06/04/16 21:38, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Kaesler Media/Shutterstock

Dyrektor sportowy Borussii Moenchengladbach, Max Eberl przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że w jego klubie nie dojdzie do drastycznych zmian kadrowych.

- Chcemy utrzymać nasz aktualny skład nawet jeśli nie awansujemy do europejskich pucharów. Zamierzamy wzmocnić zespół zawodnikami z grup młodzieżowych oraz zakontraktować nowych piłkarzy, którzy mogą się z nami rozwijać - powiedział były gracz "Źrebaków", cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

Po bieżących rozgrywkach z zespołem pożegna się Havard Nordtveit. Norweg trafi do jednego z klubów Premier League. - Stracimy jednego z kluczowych piłkarzy, który ma wspaniałą mentalność i jest bardzo wszechstronny. Myślę jednak, że Tobias Strobl doskonale go zastąpi i będzie wzmocnieniem naszego składu - dodał.

Doniesienia mediów sugerują, że Granit Xhaka i Mahmoud Dahoud również mogą opuścić Borussia-Park w letnim okienku transferowym. - Obecnie nie dostaliśmy żadnej oferty i z całą pewnością nie zamierzamy sprzedawać naszych kluczowych piłkarzy. Wiemy jednak, że przyciągają oni uwagę innych drużyn, ale zrobimy wszystko, żeby zatrzymać ich w klubie - kontynuował.

Eberl przyznał także, że w zespole zostanie Andreas Christensen. - W umowie jego wypożyczenia była mowa o dwóch latach i to się nie zmieni. W następnym sezonie z całą pewnością będzie naszym zawodnikiem - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela