betclic

Christian Eriksen: W Tottenhamie jest wspaniała przyszłość

Ostatnia aktualizacja: 07/09/16 10:19, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Mitch Gunn / Shutterstock.com

Christian Eriksen przedłużył swój kontrakt z Tottenhamem Hotspur do końca czerwca 2020 roku. Duńczyk podkreślił, że na White Hart Lane jest wspaniała przyszłość.

- Tutaj jest wspaniała przyszłości i nie podpisałbym nowego kontraktu, gdybym tego nie widział. Jest bardzo dobra grupa ludzi, zawodników, którzy się ze sobą trzymają, a także sztab szkoleniowy, który trzyma się z piłkarzami. Wszyscy wiemy, gdzie chcemy podążać i mam nadzieję, że uda nam się to osiągnąć - powiedział Eriksen, cytowany przez oficjalną stronę internetową "Kogutów".

- Widzę, że klub wykonuje kroki naprzód. Ja chcę być tego częścią i cieszę się, że klub chce, abym w tym uczestniczył. Widzę tutaj wielką przyszłość, bo jak już powiedziałem, wykonujemy krok po kroku i w tym momencie zmierzamy w jedną stronę. Cieszę się, że tutaj jestem - stwierdził pomocnik drużyny z północnego Londynu.

- Każdy zna bardzo dobrze ten klub. Jeśli ktoś tutaj jest od kilku lat, to rozegrał wiele spotkań i wszyscy nadal tutaj są. Każdy chce zostać, stawać się lepszym i wygrywać. Jeśli czuje się, że jest dobry projekt, to trzeba wykorzystać szansę, pracować nad nim i to dzieje się w Spurs. Jest ośmiu zawodników w drużynie, którzy mają rozegranych wiele meczów i duże doświadczenie. Można stawać się coraz lepszym, ponieważ żaden z nas nie jest jeszcze stary
- podkreślił Eriksen.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!