betclic

Cierzniak: Każde spotkanie trzeba wywalczyć i wybiegać

Ostatnia aktualizacja: 11/09/15 21:43, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

31-letni polski bramkarz Wisły Kraków, Radosław Cierzniak przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż zdaje on sobie bardzo dobrze sprawę z tego, iż przed jego drużyną ciężkie starcie z Górnikiem Łęczna w ramach 8. kolejki Ekstraklasy.

Trzynastokrotni mistrzowie Polski do rywalizacji z Zielono-Czarnymi przystępują z mianem niepokonanej drużyny w tym sezonie. Jak do tej pory podopieczni Kazimierza Moskala zgromadzili na swoim koncie dziesięć punktów. Złożyły się na nie dwa zwycięstwa oraz pięć remisów.

- Chcemy wygrać ten mecz, chociaż zdajemy sobie sprawę z tego, że każde spotkanie w lidze trzeba wywalczyć i wybiegać, bo nikt nie położy się na boisku. Jesteśmy zmotywowani, skoncentrowani i wiemy, że nie będzie to łatwy mecz. Każdy z nas tak samo podchodzi do tej potyczki i wierzę, że trzy punkty przywieziemy do Krakowa – powiedział Radosław Cierzniak, cytowany przez oficjalną stronę internetową Białej Gwiazdy.

- Doświadczenie mnie nauczyło i wiem, że jeśli wybiegam w przyszłość, to zbyt dobrze się to nie kończy. Mecz w Łęcznej jest dla nas najważniejszy i sądzę, że tą drogą powinniśmy podążać – kontynuował.

Były golkiper Dundee United wypowiedział się również o powracających do pełni sił swoich konkurentach o miejsce w bramce Wisły Kraków, a więc Michale Buchaliku oraz Michale Miśkiewiczu. 

- Od jakiegoś czasu trenujemy w trójkę. Myślę, że wpływa to pozytywnie zarówno na mnie, jak i na zespół. Im większa jest rywalizacja, tym wyższy poziom. Sam też oczekuję, że sytuacja ta będzie mnie pchała do przodu, ale przede wszystkim mam nadzieję, że drużyna będzie zwyciężać – stwierdził.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela