betclic

Cierzniak: Legia zasługuje na tytuł

Ostatnia aktualizacja: 07/03/16 18:48, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Nowy nabytek Legii Warszawa, Radosław Cierzniak, przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że jest zadowolony ze zmiany przynależności klubowej.

32-letni bramkarz rozwiązał niedawno swój kontrakt z Wisłą Kraków, a w poniedziałek związał się ze stołecznym zespołem. - Za mną niełatwy czas, więc cieszę się, że wszystko skończyło się szczęśliwie. Skupiam się na tym, co przede mną. Jestem bardzo zadowolony i zaszczycony, że mogę być w miejscu, do którego trafiłem - powiedział urodzony w Szamocinie piłkarz, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Przede wszystkim, taki klub jak Legia Warszawa zasługuje na tytuł. Uważam, że to najlepszy zespół w Polsce, który prezentuje najefektowniejszy futbol. Po otrzymaniu oferty byłem bardzo dumny, że zainteresował się mną tak duży klub. To świetne uczucie. Myślę, że w tej chwili niemal każdy piłkarz z polskiej ligi chciałby trafić na Łazienkowską. Atmosfera jest tu wyśmienita, stadion robi ogromne wrażenie, a zespół stoi na wysokim poziomie. Teraz już mogę powiedzieć oficjalnie: zrobimy wszystko, by mistrzostwo Polski wróciło do Warszawy - dodał.

- Moim priorytetem jest to, by pomóc zespołowi w momencie, gdy on będzie mnie potrzebował. Mam nadzieję, że swoim doświadczeniem wzmocnię formację defensywną i będę osobą, na którą można liczyć w każdej chwili - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
samson123
Zarejestrowany od: 1254 dni
Ilość komentarzy: 139
Oceny: +1250
Kibicuje:
Legia Warszawa
07.03.2016 / 20:00:25
A wisła na spadek - wszystko się zgadza ;) witamy

Tabela