betclic

"Piast nie jest najlepszy w Polsce"

Ostatnia aktualizacja: 04/10/15 09:51, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Spodziewałem się dzisiaj takiego meczu. Graliśmy w końcu z liderem, i to na jego boisku. Uważam jednak, że nie zasłużyliśmy dzisiaj na porażkę. Stworzyliśmy sobie kilka świetnych okazji i na wynik zaważyła nasza nieskuteczność – mówił po przegranym pojedynku z Piastem bramkarz Wisły, Radosław Cierzniak.

- Potrafimy dobrze operować piłką i stwarzamy sobie okazje do strzelania goli. Niestety, jesteśmy nieskuteczni i to sprawia, że nie zdobywamy punktów. Owszem popełniamy błędy i czasem padają po nich bramki, ale naprawdę nie gramy źle. Trzeba patrzeć pozytywnie i dalej wykonywać swoją pracę. Przyjdzie w końcu czas, kiedy zaczniemy wygrywać. Ja wierzę w ten zespół – powiedział Cierzniak cytowany przez oficjalną stronę krakowian.

Bez względu na wynik dzisiejszego spotkania, gospodarze i tak pozostaliby na czele tabeli. Jednak według golkipera gliwiczanie nie są drużyną nie do pokonania. - Piast zasłużenie jest liderem, ale nie jest to obecnie najlepszy zespół w Polsce. Grają bardzo prostą piłkę, są dobrze ustawieni taktycznie i dużo biegają. Widocznie to na dzień dzisiejszy wystarczy, by prowadzić w tabeli. Dobrze widzieliśmy, jak Piast gra i z przebiegu gry wynika, że jest to drużyna, którą można pokonać nawet na jej własnym stadionie. Tym bardziej żałujemy, że dziś trzy punkty nie wracają do Krakowa – zakończył rozmowę piłkarz Białej Gwiazdy.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela