betclic

Cierzniak został zawodnikiem Legii

Ostatnia aktualizacja: 07/03/16 15:05, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Radosław Cierzniak został zawodnikiem Legii – poinformowano na stronie internetowej warszawskiego klubu. W zeszłym tygodniu Izba ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych rozwiązała jego kontrakt z Wisłą Kraków.

"Początkowo Cierzniak miał trafić na Łazienkowską 3 dopiero 1 lipca 2016 roku, jednak po rozwiązaniu jego umowy z dotychczasowym klubem - Wisłą Kraków - nie ma żadnych przeciwwskazań, by wzmocnił zespół prowadzony przez Stanisława Czerczesowa już w tej chwili" – napisano w komunikacie. 

Wychowanek Obry Kościan bronił barw krakowskiego klubu od lipca 2015 roku. Wcześniej grał m.in. w Dundee United, Cracovii, Koronie Kielce, Lechu Poznań, Amice Wronki i Karpatach Lwów. Na swoim koncie ma jeden występ w reprezentacji kraju.

Cierzniak będzie rywalizował o miejsce w składzie z Arkadiuszem Malarzem, Jakubem Szumskim i Radoslawem Majeckim. Jego nowa drużyna jest liderem Ekstraklasy. Ma cztery punkty przewagi nad Piastem Gliwice.

Z orzeczeniem Izby nie zgadza się Wisła Kraków. W zeszłym tygodniu w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej klubu napisano: – "Orzeczenie nie jest prawomocne. W związku z tym Wisła Kraków SA bezwzględnie i z pełnym przekonaniem wniesie zdecydowane odwołanie od decyzji Izby ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych. Krakowski klub jest również gotowy i zdeterminowany do dalszych działań, włącznie z wykorzystaniem arbitrażu międzynarodowego i wystąpieniem na drogę sądową (...). Zgodnie z przedstawionym stanowiskiem Wisły Kraków SA uważamy, iż Radosław Cierzniak pozostaje zawodnikiem naszego klubu, którego do 30 czerwca bieżącego roku obowiązuje ważny kontrakt".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Patricio77
Zarejestrowany od: 731 dni
Ilość komentarzy: 2173
Oceny: +14562
Kibicuje:
Arsenal Londyn PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Real Madryt
07.03.2016 / 17:49:02
A chuj z nim! Zdrajca jebany!
Junior starszy
samson123
Zarejestrowany od: 1256 dni
Ilość komentarzy: 139
Oceny: +1250
Kibicuje:
Legia Warszawa
07.03.2016 / 18:48:23
hahah, wiślackie przegrywy, w przyszłym sezonie wyjazdy do kluczborka i chojnic szmaciarze !

Tabela