betclic

Cieślak: Nie było źle, Unia to nie jest łatwy przeciwnik

Ostatnia aktualizacja: 27/03/16 09:30, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Szkoleniowiec Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra Marek Cieślak nie krył zadowolenia po zwycięstwie z Unią Tarnów 54:36 w sobotnim sparingu rozegranym na torze siedmiokrotnych mistrzów Polski.

Najskuteczniejszy w szeregach gospodarzy był Patryk Dudek. Były indywidualny mistrz świata juniorów w czterech swoich startach wywalczył jedenaście punktów z bonusem.

Dziesięć "oczek" uzbierał Krystian Pieszczek, a po dziewięć dołożyli debiutujący w nowych barwach Ukrainiec Andrij Karpow i Australijczyk Jason Doyle.

- Pierwsza lekcja nie wypadła źle w ich wykonaniu. Doyle będzie sobie tu radził, Karpow jako zawodnik drugiej linii potrafi wygrywać biegi - podkreślił Cieślak dla oficjalnej strony Falubazu, który miał zastrzeżenia tylko do postawy Kenniego Larsena.

- Przegrywał przez sprzęt. Przywiózł nowy silnik i cały czas z nim błądził. Tu nie chodzi o samą jazdę, ale o to, że był bardzo wolny. Spisywał on się słabo. Był wolny na trasie i tu musi coś zmienić - wyjaśnił selekcjoner reprezentacji Polski.

- Bardzo dobrze pojechał Patryk Dudek. Pozytywnie zaprezentował się także Pieszczek. Jak na pierwszą jazdę nie było źle, a trzeba zauważyć, że Unia to nie jest łatwy przeciwnik - podsumował Marek Cieślak.

Falubaz Zielona Góra nowy sezon PGE Ekstraligi rozpocznie w niedzielę 10 kwietnia podejmąc u siebie Betard Spartę Wrocław. Transmisja od godz. 19:30 w stacji "nSport + HD!"

(za falubaz.com)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
szyszkin
Zarejestrowany od: 1706 dni
Ilość komentarzy: 9
Oceny: +49
Kibicuje:
Lech Poznań Polska FC Barcelona
27.03.2016 / 10:43:25
Bo Unia Leszno to jest klub a nie jakieś gówno trzeba dobrze jeździć anie się opierdzielać UNIA TO NAJLEPSZY KLUB !!!