betclic

Ciężkie treningi Lecha Poznań na Cyprze

Ostatnia aktualizacja: 10/01/17 18:46, Komentarzy: 2

0
2
Fot. ASInfo (kadr z meczu Lecha)

Aż dziewięć treningów mają zaplanowanych w obecnym tygodniu piłkarze Lecha Poznań. - Będziemy pracować nad wytrzymałością. Musimy się przygotować do ciężkich treningów na Cyprze - zapowiada szkoleniowiec Kolejorza, Nenad Bjelica.

Duża intensywność treningów w pierwszym tygodniu przygotowań nie umknęła uwadze piłkarzy. - Pierwszy raz w trakcie mojej kariery zdarzyło mi się, żebym pierwszego dnia po urlopie miał dwa treningi - mówił bramkarz Kolejorza, Matus Putnocky. - Treningów nie jest mało, ale jeśli chcemy walczyć o najwyższe cele to nie ma co narzekać. Musimy robić swoje i ciężko trenować, żeby dobrze przygotować się do rundy - podkreśla z kolei obrońca, Tymoteusz Puchacz.

Piłkarze Kolejorza są jednak bardzo dobrze przygotowani do długich i częstych zajęć. Już przed wyjazdem na urlopy otrzymali rozpiski biegowe. - Mieliśmy też sporo badań i na ich podstawie przygotowano nam obciążenia treningowe. Każdy biegał według swojego tempa i obciążeń. Dzięki temu już pierwszego dnia treningów nic nas nie zaskoczyło. Mieliśmy podstawy, które miały nam pomóc w szybkim przystosowaniu się do obciążeń - podkreśla 17-letni piłkarz.

Na wysokie obciążenia nie narzeka też Mihai Radut, który przez ostatnie dwa miesiące trenował indywidualnie. - Jestem gotowy do treningów. W ostatnim roku zagrałem wiele meczów. Czuję się dobrze przygotowany. To jest dla mnie bardzo ważne, jeśli chcę się szybko zaaklimatyzować w drużynie. Najłatwiej zrobić to przez dobrą postawę na treningach i w meczach. Cieszę się z tego, że nic mi nie dolega. Muszę być zdrowy, bo tylko wtedy mogę ciężko trenować - przyznaje rumuński skrzydłowy.

Źródło: lechpoznan.pl

Tagi:

Dodaj komentarz
Junior
przemkozie
Zarejestrowany od: 563 dni
Ilość komentarzy: 21
Oceny: +112
Kibicuje:
Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Lech Poznań Warta Poznań Lech Poznań II
12.01.2017 / 00:21:34
leszcze i płotki zostały w warszawce wiosna pokarze co jest grane pozdro z Poznania
Solidny ligowiec
ka68987
Zarejestrowany od: 1102 dni
Ilość komentarzy: 1892
Oceny: -702
Kibicuje:
Bayern Monachium Legia Warszawa Polska
10.01.2017 / 19:28:03
Jedno jest pewne: w takim cyklu gracze lecha zostaną zajechani i na pewno nie będzie świeżości w pierwszych meczach rundy wiosennej. Potem może się to odwrócić dlatego Legia musi jechać jak najdłużej na jesiennej formie zeby odskoczyć tak, że podział punktów nic już nam złego nie zrobi. Na szczęscie mamy szeroki skład i możemy z leszczami z dołu tabeli grać bardzo rotacyjnym składem, np. Cierzniak- Broź, Dąbrowski, Czerwiński, Nagy- Jodłowiec, Kopczyński- Kazaiszwili, Hamalainen, Kucharczyk- Chukwu. Powinno wystarczyć na wynalazki typu Łęczna, Ruch, Piast czy Śląsk

Tabela