betclic

Cionek: Wyjście z grupy nie było trudne. Mamy wyższe cele

Ostatnia aktualizacja: 22/06/16 16:27, Komentarzy: 2

0
2
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Thiago Cionek na dzisiejszej konferencji opowiadał o meczu z Ukrainą, rywalizacji w grupie C, o celach zespołu na EURO 2016 oraz o najbliższym rywalu, Szwajcarii.

- W czasie meczu mogą zdarzyć się różne sytuacje, jednak mądrze się odnaleźliśmy w spotkaniu z Ukrainą. To dobry sygnał, że potrafiliśmy dostosować się do warunków, jakie postawili nam Ukraińcy, zdobyć bramkę i wywalczyć trzy punkty - ocenił wczorajsze spotkanie cytowany przez serwis laczynaspilka.pl.

Thiago Cionek następnie mówił o regeneracji przed 1/8 finału oraz o rywalu, który na nich czeka w tej fazie turnieju - Szwajcarzy mają dwa dni więcej odpoczynku, ale mamy do dyspozycji wszystkie środki, abyśmy się odpowiednio zregenerowali. Już rozpoczęliśmy analizowanie przeciwnika. Graliśmy niedawno ze Szwajcarią, ale to będzie zupełnie inny mecz. Szanujemy ich bardzo, są w dobrej dyspozycji, ale musimy skupić się na sobie i zrobić swoje.

- W tej formule mistrzostw Europy wyjście z grupy nie było bardzo trudne. Jak się okazało, do awansu najczęściej wystarczało jedno zwycięstwo, ale my mamy wyższe cele, postawiliśmy dopiero pierwszy krok. Naszym kolejnym celem jest awans do ćwierćfinału, na tym się teraz koncentrujemy. Nie wybiegamy za daleko w przyszłość - zaznaczył reprezentant Polski.
Źródło: laczynaspilka.pl
Dodaj komentarz
Senior
gruszek
Zarejestrowany od: 1631 dni
Ilość komentarzy: 626
Oceny: +1901
Kibicuje:
Legia Warszawa Polonia Warszawa Polska Targówek
23.06.2016 / 04:35:51
Zgadza sie , ale ty duzo nie zagrales , I nie wiadomo czy jeszcze zagrasz .
Junior starszy
Konraddd
Zarejestrowany od: 347 dni
Ilość komentarzy: 184
Oceny: +2431
Kibicuje:
Legia Warszawa Polska
22.06.2016 / 16:57:50
Cionek dał radę wczoraj, ale ewidentnie nie nadaje się na prawą obronę, gdyż źle się ustawia, widać że on powinien być ostatnim obrońcą czyli środkowym obrońcą... Jednak wiadomo Glikellini i Pazdanucci pierwszy skład on jedynie w rezerwie.