betclic

Claudio Ranieri: Nie potrzebujemy supergwiazd

Ostatnia aktualizacja: 04/05/16 11:18, Komentarzy: 1

0
1
Fot. youtube

Leicester City, sensacyjny mistrz Premier League, zagra w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów. Menedżer "Lisów" Claudio Ranieri zapowiedział jednak, że nie zamierza sprowadzać do klubu wielkich gwiazd.

- Nie potrzebujemy supergwiazd - powiedział włoski szkoleniowiec, cytowany przez SkySports. - Potrzebujemy naszych graczy. Zobaczcie, że w styczniu kupiliśmy Demaraia Graya, pozyskaliśmy też Daniela Amarteya - wskazał Ranieri.

Leicester, które na dwie kolejki przed końcem sezonu jest już pewne sensacyjnego mistrzostwa Anglii, nie będzie przed kolejnym sezonem sprowadzać piłkarzy z wielkimi nazwiskami z najwyższej półki transferowej. - Chcę wzmocnić skład właściwymi zawodnikami, ale bez wielkich gwiazd - zaznaczył włoski menedżer "Lisów".

Jego zespół czeka w przyszłym sezonie rywalizacja na arenie europejskiej, a do tego z pewnością potrzebna będzie szersza kadra niż obecnie. - Jest jeszcze zbyt wcześnie, aby powiedzieć, czy potrzebujemy pięciu, sześciu, siedmiu, a może ośmiu piłkarzy. Musimy zobaczyć - zakończył Ranieri.

Dużo będzie też zależało od tego, kto ewentualnie z Leicester po sezonie odejdzie. Chętnych na czołowych graczy "Lisów" oczywiście nie brakuje.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Trampkarz
Lixyman
Zarejestrowany od: 387 dni
Ilość komentarzy: 26
Oceny: +296
Kibicuje:
Liverpool FC Leicester City FC Juventus Turyn FC Barcelona
04.05.2016 / 13:43:15
No i dobrze! Lubię ich za to nie potrzebują przedrożałych zawodników tylko normalnych piłkarzy :) Pozdrawiam!

Tabela