Co za mecz Milanu z Sassuolo! 7 goli w Mediolanie

Ostatnia aktualizacja: 02/10/16 21:26, Komentarzy: 3

0
3

AC Milan pokonał u siebie US Sassuolo Calcio 4:3 (1:1) w niedzielnym spotkaniu 7. kolejki włoskiej Serie A.

Na Stadio Giuseppe Meazza gospodarze na początku drugiej połowy przegrywali już 1:3, ale "Rossoneri" w niespełna dziesięć minut odrobili z nawiązką straty i wywalczyli czwarte w sezonie zwycięstwo, dzięki któremu przesunęli się na piąte miejsce w tabeli.

"Neroverdi" doznali natomiast czwartej porażki w bieżących rozgrywkach i są na trzynastej pozycji. Lokatę niżej plasuje się ACF Fiorentina.

Ekipa z Toskanii w niedzielę uległa na wyjeździe Torino FC 1:2. Na Stadio Olimpico całe zawody z ławki rezerwowych obserwował Bartłomiej Drągowski. "Byki" z Piemontu dzięki drugiej wygranej z rzędu awansowały na ósme miejsce w tabeli.

* * * * * *
AC Milan - US Sassuolo Calcio 4:3 (1:1)
Bramki: Bonaventura 9, Bacca 69-karny, Locatelli 73, Paletta 77 - Politano 10, Acerbi 54, Pellegrini 56.

Torino FC - ACF Fiorentina 2:1 (1:0)
Bramki: Iago Falque 15, Benassi 60 - Babacar 84.
Źródło: asinfo